התאמה נומרולוגית בין גבר לאישה

התאמה נומרולוגית

למדו לחשב אלו גברים האישה תמשוך אליה לפי הנומרולוגיה? אלו תכונות יהיו להם? במה יעסקו? כיצד הבעל מממש את הפוטנציאל של אשתו במקומה? והאם האישה יכולה לממש את הפוטנציאל שלה בעצמה? ומהו חיבור זוגי טוב לפי הנומרולוגיה?

נושא מרתק בנומרולוגיה הוא נושא התאמה נומרולוגית שהיא החיבור הזוגי בין גבר לאישה. על פי הנומרולוגיה אישה תימשך באופן טבעי לגבר אשר יכול לממש את הפוטנציאל שלה ולא רק שהיא תימשך אליו, אלא גם תמגנט אליה גברים אשר יכולים לעשות זאת.

לכל אדם רשום בגורלו מהו הפוטנציאל שלו, אדם שיממש את הכתוב לו בפוטנציאל יהיה אדם מצליח, מסופק ומאושר ואדם שלא יממש את הפוטנציאל שלו יהיה אדם בחסכים ובטווח הארוך יכולים להיות לו בעיות בריאותיות ומשברים אחרים.

הפוטנציאל הוא בעצם המשימות שבחרה הנשמה להגשים לפני רדתה לעולם.

אישה יכולה לממש את הפוטנציאל שלה בעצמה, אך היא אינה חייבת לעשות זאת בתנאי שהגבר איתו התחתנה מממש את הרשום בפוטנציאל שלה במקומה.

יכול להיווצר מצב שהגבר מממש את הפוטנציאל של אשתו במקום שהיא תממש בעצמה, במצב כזה האישה מפתחת תלות בבעלה ואם יהיו גירושין אז באופן אוטומטי האישה תכנס למשבר עד שתתחיל לממש בעצמה את הפוטנציאל שלה. לדוגמה, אישה שרשום בפוטנציאל שלה שעליה להיות מנהלת או בעלת עסק עצמאי, אבל היא בכלל עוסקת בהוראה, נניח שבעלה בעל עסק עצמאי, אז כל עוד הם נשואים האישה תהיה פטורה מניהול או עסק עצמאי ותרגיש מצוין, אך אם חלילה יהיו גירושין האישה תהיה בבעיה, עד אשר תנהל או תהיה בעלת עסק עצמאי בעצמה.

יכול להיווצר גם מצב הפוך בו הגבר ממש את פוטנציאל האישה שלו במקום את הפוטנציאל של עצמו ובמקרה כזה אם יהיו גירושין אז הגבר יהיה בבעיה ויכול להיכנס למשבר עד אשר יתחיל לממש את הפוטנציאל של עצמו.

כאשר הנומרולוג בודק התאמה נומרולוגית עליו לבדוק אם הגבר מתחבר ביום הלידה שלו ובמספר הגורל שלו לפוטנציאל האישה, אם כן אז מדובר בסוג של התאמה נומרולוגית טובה ואם לא מדובר בסוג של התאמה נומרולוגית חלשה, למרות שחיבור טוב אינו מבטיח את הצלחת הקשר, ומצד שני התאמה נומרולוגית חלשה לא מבטיחה את כישלון הקשר.

אישה לא יכולה למממש את הפוטנציאל של הגבר, אלא רק הגבר יכול לממש את הפוטנציאל של האישה.

מעניין לראות איך האישה ממגנטת לעצמה את הגבר שיכול לממש את הפוטנציאל שלה, נניח לאישה רשום כספים בפוטנציאל שלה, אז בעיתוי הנכון ובאופן אוטומטי היא תמגנט אליה גברים עם כסף.

פוטנציאל האישה הוא בעצם הצרכים שלה ותפקיד הגבר כדרך הטבע הוא בעצם לממש את הצרכים של האישה שלו, בעולם המודרני הנשים הפכו להיות יותר קרייריסטיות ולכן הן יכולות לממש את עצמן גם ללא גבר.

כיצד ניתן לגלות איזה סוג של גבר האישה צריכה? ולאלו גברים האישה תימשך באופן טבעי?

כדי לענות על שאלה זו עליכם לחשב את פסגות האישה.

כדי לדעת כיצד לחשב את הפסגות לחצו כאן.

הפירושים של התאמה הנומרולוגית לפי הצורך של האישה

אישה עם פסגה 1

צריכה גבר סמכותי, בעל כריזמה וחזק. האישה תמשוך אליה מנהלים ועצמיים.

אישה עם פסגה 2

צריכה גבר רגיש ובעל יכולת להקשיב. האישה תמשוך אליה גבר שעוסק בעניינים סבוכים ורגישים של בני אדם.

אישה עם פסגה 3

צריכה גבר רומנטי, בעל חוש הומור ויצירתי. האישה תמשוך אליה גברים שעוסקים בתחומים יצירתיים.

אישה עם פסגה 4

צריכה גבר מבוסס ויציב עם רגליים על הקרקע. האישה תמשוך אליה גברים שעוסקים בנדל"ן או מבנים וקרקעות, מזון, כספים או גברים שחיים את המסגרת.

אישה עם פסגה 5

צריכה גבר שמושך תשומת לב ושאוהב אקשן והרפתקאות. האישה תמשוך אליה גברים שעוסקים בעולם התקשורת, אנשי מכירות, פרסום, יח"צ או גברים שמקום העבודה שלהם הוא בתוך ארגון ענק הנסחר בבורסה.

אישה עם פסגה  6

צריכה גבר משפחתי, אוהב והרמוני. תמשוך אליה גברים בעלי עסק משפחתי או שעובדים מהבית, או שעוסקים במקצועות הקשורים לשרות הציבור.

אישה עם פסגה 7

צריכה גבר אינטליגנטי ורוחני. תמשוך אליה גברים שעוסקים בתחומים רוחניים או מטפלים, חוקרים, מנכ"לים או אנשים שהראש הוא כלי העבודה שלהם.

אישה עם פסגה 8

צריכה גבר חזק, שאפתן, מעשי ובעל אמצעים. תמשוך אליה גברים בעמדות של כוח וסמכות או מתחומים של כספים, חוק וייעוץ.

אישה עם פסגה 9

צריכה גבר רוחני, ורבלי ובעל אהבה ללא תנאי. תמשוך אליה גברים שהפה הוא כלי העבודה שלהם או גברים שעוסקים בנתינה לאחר.

 

המצב האידיאלי הוא שהאישה תמצא גבר שיש בו את כל התכונות של כל ארבעת הפסגות שלה, אך במציאות זה לא כך (הרי אין מושלם). גם אם האישה תמצא בגבר רק חלק מהתכונות אז זהו סימן טוב לזוגיות, אך זכרו החיבור אינו מבטיח את הצלחת הקשר.

 

רוצה לדעת האם החיבור הזוגי שלך הוא חיבור טוב לפי הנומרולוגיה? האם יהיה נכון לך להיפרד או להתגרש? ולדעת עוד פרטים חשובים על הזוגיות שלך?

בייעוץ הנומרולוגי אנחנו נפתח בשיחה מעמיקה, בה נדבר על הקשיים שלך בזוגיות ואבדוק לך האם וכיצד ניתן להתגבר על קשיים אלו. בנוסף אבדוק לך האם החיבור הזוגי שלך הוא חיבור טוב על פי הנומרולוגיה. מתוך הניסיון הרב שלי לייעץ בנושא הזוגיות אני באמת מאמין שאני יכול לעזור לך בכל הקשור לנושא זה. אני מזמין אותך באהבה ליצור איתי קשר ואני מבטיח שאתן את כל כולי כדי לתת לך את הייעוץ האמין, המקצועי והאכפתי ביותר.

לפרטים על ייעוץ נומרולוגי בנושא זוגיות דרך הטלפון או בפגישה יש ללחוץ כאן.

עידו הלפרין – מס' טל. ישיר: 054-2350096

המאמרים באתר מוגשים להעשרת הידע שלכם והרחבת האופקים שלכם. כמובן שאינם יכולים להוות תחליף לייעוץ נומרולוגי.

(c) כל הזכויות שמורות לעידו הלפרין. העתקה של התוכן בכל צורה שהיא תוביל לתביעה משפטית.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Share on facebook
פייסבוק
Share on twitter
טוויטר
Share on whatsapp
וואטסאפ

לחצו לייק לדף הפייסבוק והתעדכנו כל יום במאמרים עם כל סודות הנומרולוגיה

אודות המחבר:

עידו הלפרין

עידו הלפרין

עידו הלפרין חוקר את תורת הנומרולוגיה כבר מעל 16 שנים. בין היתר כותב בעיתונות בנושא הנומרולוגיה, מוכר בעולם הטלוויזיה, עורך קורסים והרצאות, עורך ייעוצים נומרולוגיים אישיים וטלפוניים ומוכר היטב ברשת ובמדיה החברתית וניתן למצוא ברשת מאמרים מקצועיים רבים שכתב.

תגובות:

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן