המטריצה הנומרולוגית

המטריצה הנומרולוגית

גלו דברים מדהימים על עצמכם לפי המטריצה הנומרולוגית, כלי נומרולוגי אדיר הנותן אינפורמציה רבה ומדויקת. החישוב הוא פשוט, מומלץ בחום!!!

המטריצה נומרולוגית היא כלי מצוין היכול לספר רבות על יכולותיו ועל חולשותיו של האדם, לכן חשוב לכלול את המטריצה בתוך מפה נומרולוגית מלאה.

המטריצה הנומרולוגית בנויה מריבוע גדול שבתוכו תשעה ריבועים קטנים המחולקים למספרים מ1 עד 9, כמו בדוגמה:

9          6          3

8          5          2

7          4          1

בתוך המטריצה הנומרולוגית:

שלוש מישורים רוחביים: 1,4,7 / 2,5,8 / 3,6,9

שלוש מישורים אנכיים: 1,2,3 / 4,5,6 / 7,8,9

שני מישורים אלכסוניים: 1,5,9 / 3,5,7

לאחר שיבוץ המספרים של תאריך הלידה במטריצה מתקבלות שורות מלאות ושורות חסרות, שורה מלאה היא שורה שכל שלושת המספרים שבה קיימים. שורה חסרה היא שורה שכל המספרים בה חסרים.

לוקחים את תאריך הלידה ומשבצים את המספרים שבתאריך בתוך המטריצה. לדוגמv התאריך 21/3/1978.

9                      3

8                       2

7                      11

להלן הפרוש של השורות המלאות והשורות החסרות במטריצה הנומרולוגית:

מישור 3,6,9 מלא:

מורה על שכל לוגי וחריף, אינטליגנציה גבוהה וחשיבה מבריקה, בעל כושר שיפוט טוב. מראה על אנשים שקודם מנתחים את המצב במחשבה ורק לאחר מכן מרגישים.

מישור 3,6,9 חסר:

מישור זה לא היה אפשרי בין השנים 1900 ל1999. הוא מורה על אדם מאוד יצירתי ובעל השראה, זקוק לשקט, אדם מרחף ומהרהר, צריך ללמוד לפתח הגנות כדי לשמור על עצמו מהסביבה.

מישור 2,5,8 מלא:

מורה על אדם עם תשוקה רבה לחיים, זקוק לריגושים, מרגיש את הכל בעוצמות גבוהות, פועל מהרגש, הכול אצלו קיצוני שחור או לבן, כאשר הוא מתמסר למשהו אז הוא יתמסר עד הסוף, מורה על אדם מאוד מיני.

מישור 2,5,8 חסר:

מישור זה לא אפשרי למי שנולד בין שנת 2000 ל2999.  מורה על אדם עדין ורגיש, בעל חמלה ואהבה, חשוב לו מאוד לקבל אהבה מהסביבה, יש לו נטייה לרצות אחרים מתוך כך שהוא רוצה שאנשים יאהבו אותו, מאוד פגיע, כאשר הוא נפגע הדבר יכול להשאיר בו צלקות לכל החיים, נטייה לחוסר ביטחון ומופנמות. בזוגיות קשה לו לסמוך מתוך פחד להיפגע.

מישור 1,4,7 מלא:

מישור זה מורה על חוסן בריאותי, לאדם יותר קל להתאושש ממחלות. מראה על אדם עם יכולת עבודה עם הידיים, בעל חשיבה טכנית, לאדם זה חשובה ההצלחה החומרית והביטחון הכלכלי.

אדם זה נוטה להיות פרקטי במשך חייו, בעל יכולת לחסוך כסף, בעל עוצמה פנימית, לא מפחד מעבודה קשה ויעשה זאת בכיף, צריך להרגיש יציבות ולא אוהב לרחף.

מישור 1,4,7 חסר:

מישור זה לא היה אפשרי בין השנים 1900 ל1999. מורה על אדם שפחות מעניין אותו עולם החומר. הוא אינו אוהב להיות לבד, למדן, רוחני, צריך ללמוד להיות יותר יציב ומחובר לקרקע.

מישור 1,2,3 מלא:

מישור זה מורה על אדם עם עולם פנימי רחב, כאשר משהו מעניין אותו הוא יהיה בתוכו כל כולו. וכאשר הדבר לא מעניין אותו הוא יתנתק לתוך תוכו. מורה על אדם עם יכולת התבטאות מצוינת גם בעל פה וגם בכתב ובנוסף על כישרון לתכנן דברים ובעל חשיבה אסטרטגית מאוד חריפה.

מישור 1,2,3 חסר:

מישור זה לא היה אפשרי ב1000 שנים האחרונות ולא יהיה אפשרי ב2000 שנים הקרובות.

מישור 4,5,6 מלא:

מישור זה מורה על אדם בעל כוח רצון אדיר, שאפתן, האדם לא ירפה מהמטרה שלו עד שיגשים אותה.

מישור 4,5,6 חסר:

מישור המורה על אדם שעבר הרבה קשיים ואכזבות בחיים, אבל מתוך כך בונה את עצמו, מתחזק ומתחשל. אדם עם מישור זה צריך לעבור דרך ארוכה שבה הוא עובר דברים לא קלים, אך בסוף הוא מצליח למצוא את הכיוון הנכון לו ומשם הוא מתחיל להגשים את עצמו.

מישור 7,8,9 מלא:

מישור זה מורה על אדם מאוד אנרגטי, חשוב שישתמש באנרגיה הזאת לכיוונים נכונים כמו ספורט או עשייה חיובית. על האדם להיזהר שהאנרגיה הזו לא תלך לכיוונים שליליים כמו כעס אגרסיבי ואלימות מכל סוג שהיא. לאדם במישור זה נטייה לעסוק בספורט וזה גם מאוד בריא בשבילו, כך הוא בעצם מפרק את האנרגיה הרבה שלו בצורה בריאה. אם ידחיק את האנרגיות שבו הדבר עלול להוביל לבעיה בריאותית. כאשר הוא מגיע להחלטה שהוא רוצה משהו, לרוב הוא ישר פועל להשיגה.

מישור 7,8,9 חסר:

מישור זה לא היה אפשרי בין  השנים 1700 ל1999,  מורה על אדם אשר מקדיש את עצמו לאיזושהי מטרה. מורה גם על חוסר מוטיבציה.

מישור 3,5,7 מלא:

מישור זה מורה על אדם עם מודעות לכך שישנו בורא לעולם, בעל תובנות על החיים ובעל אמונה. כל עוד האדם אינו רוחני הכל ילך לו קשה. כאשר הוא יתחבר לעולם הרוח יזכה לעוצמות פנימיות, הוא ימצא את השקט הנפשי והקשיים בחייו יהפכו לאושר ושמחה.

מישור 3,5,7 חסר:

מישור זה מורה על אדם מקסים. בעל נטייה לחשדנות בסביבה, משקיע יתר על המידה בחשיבה.

מישור 1,5,9 מלא:

מישור זה מורה על אדם שיוצר לעצמו מטרה ולא עוזב אותה עד שמשיג אותה ומתוך כך סובל ממתח פנימי.

מישור 1,5,9 חסר:

מישור זה לא היה אפשרי ב1000 שנים האחרונות, מישור זה מורה על אדם שהתהליך בדרך למטרה יותר חשוב לו מהמטרה עצמה. בעל נטייה לרצות את הסביבה, דבר היכול לגרום לו למתח פנימי.

 

רוצה לדעת יותר על יכולותיך וחולשותיך? כיצד להשתמש בחולשותיך לטובתך? וכיצד להשתמש ביכולות שלך והכישרונות שלך כדי להתקדם בחיים?

בייעוץ הנומרולוגי אנחנו נקיים שיחה מעמיקה ונבדוק כיצד ניתן להשתמש בחולשות שלך לטובתך? ובכלל כיצד להתמודד עם חולשות אלה? בנוסף נבדוק האם הנך במודעות לגבי הכישרונות והיכולות שלך? וכיצד להשתמש בהם כדי להתקדם בחיים? המטריצה הנומרולוגית היא רק חלק קטן בפאזל המלמד על החולשות והכישרונות. אני מזמין אותך לתת לי ולניסיוני רב השנים לעזור לך להגשים את הפוטנציאל הטמון בך.

לפרטים על ייעוץ נומרולוגי בטלפון יש ללחוץ כאן.

לפרטים על ייעוץ נומרולוגי בפגישה יש ללחוץ כאן.

עידו הלפרין– מס' טל. ישיר: 054-2350096

המאמרים באתר מוגשים להעשרת הידע שלכם והרחבת האופקים שלכם. כמובן שאינם יכולים להוות תחליף לייעוץ נומרולוגי.

(c) כל הזכויות שמורות לעידו הלפרין. העתקה של התוכן בכל צורה שהיא תוביל לתביעה משפטית.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Share on facebook
פייסבוק
Share on twitter
טוויטר
Share on whatsapp
וואטסאפ

לחצו לייק לדף הפייסבוק והתעדכנו כל יום במאמרים עם כל סודות הנומרולוגיה

אודות המחבר:

עידו הלפרין

עידו הלפרין

עידו הלפרין חוקר את תורת הנומרולוגיה כבר מעל 16 שנים. בין היתר כותב בעיתונות בנושא הנומרולוגיה, מוכר בעולם הטלוויזיה, עורך קורסים והרצאות, עורך ייעוצים נומרולוגיים אישיים וטלפוניים ומוכר היטב ברשת ובמדיה החברתית וניתן למצוא ברשת מאמרים מקצועיים רבים שכתב.

תגובות:

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן