כיצד יוצרים זוגיות טובה ובריאה לפי הנומרולוגיה?

זוגיות טובה ובריאה

כיצד יוצרים זוגיות טובה ובריאה לפי הנומרולוגיה? גלו על ידי חישוב פשוט מה אתם צריכים לעשות כדי שהזוגיות שלכם תצליח?

כיצד יוצרים זוגיות טובה ובריאה לפי הנומרולוגיה? במאמר זה תלמדו לחשב את חיבור הלבבות שלכם ושל בני זוגכם. אז מה מלמד מספר חיבור הלבבות? מספר חיבור הלבבות מלמד מה הזוג צריך לעשות כדי שהזוגיות תצליח? ככל שהזוג יבצע את השיעור של המספר שלהם יותר בהצלחה כך הזוגיות יותר תפרח, תצליח והזוג יהיה מאושר.

הדרך לחישוב מספר חיבור הלבבות:

חישוב מספר הלב (מספר הגורל):

לחישוב מספר הלב ראשית צריך לחשב את מספר הלב של כל אחד מבני הזוג. לחישוב מספר הלב מחברים את כל הספרות בתאריך הלידה ומצמצמים לספרה אחת.

לדוגמא התאריך 24-5-1986

מחברים 2+4+5+1+9+8+6 התוצאה 35 ואז מחברים 3+5 התוצאה 8 בדוגמא זו מספר הלב (מספר הגורל) הוא 8.

כך מחשבים את מספר הלב לשני תאריכי הלידה של בני הזוג בנפרד.

השלב הבא:

מחברים את מספר הלב של הגבר למספר הלב של האישה, מצמצמים את התוצאה לספרה אחת והתוצאה תהיה מספר חיבור הלבבות.

לדוגמא:

אישה עם מספר לב 6 וגבר עם מספר לב 8, מחברים 8+6 התוצאה 14, מחברים 1+4 התוצאה 5. בדוגמא זו מספר חיבור הלבבות הינו 5.

כיצד יוצרים זוגיות טובה ובריאה?  להלן הפירושים:

חיבור לבבות מספר 1:

כדי שקשר מסוג זה יצליח חשוב שיהיה בין בני הזוג כבוד הדדי. בקשר זה חשוב שלא תהיה תלות. חשוב שלכל אחד מבני הזוג יהיה עולם משלו ודרך משלו וזו תהיה טעות שבני הזוג יתעסקו בלשנות אחד את השנייה.

חיבור לבבות מספר 2:

כדי שקשר מסוג זה יצליח חשובה מאוד הקרבה והאינטימיות בין בני הזוג. צריך שבני הזוג ישתפו אחד את השנייה ברגשות שלהם ותמיד יחפשו את הדרך לפשרה כאשר ישנן חילוקי דעות.

חיבור ללבות מספר 3:

כדי שקשר מסוג זה יצליח חשוב לשמור על קלילות בקשר, על חוש הומור בין בני הזוג, על רומנטיקה ולעשות דברים מהנים ביחד ועם הילדים. בקשר זה טוב לייחד גם זמן לחברים.

חיבור לבבות מספר 4:

כדי שקשר מסוג זה יצליח חשוב שיהיה ביטחון בקשר, יציבות ונאמנות. הקשר צריך מסגרת מסודרת כך שהדברים יהיו ברורים ומסודרים בין בני הזוג. כאשר יש בעיות כלכליות הדבר יכול להזיק לקשר.

חיבור לבבות מספר 5:

כדי שקשר מסוג זה יצליח חשוב מאוד שבני הזוג יתנו ספייס אחד לשנייה, כל סוג של חנק בין בני הזוג יכול להזיק מאוד לקשר. קשר שטוב שיהיה בו אקשן ועניין והרבה שינויים, גם חופשות יכולות לעשות טוב לקשר כזה. יש לשמור על נאמנות ולהיזהר מבגידות.

חיבור לבבות מספר 6:

כדי שקשר מסוג זה יצליח חשוב לשמור על ההרמוניה בתוך המשפחה, לדעת לוותר אחד לשנייה ולעשות הרבה דברים משותפים עם המשפחה. לרוב מדובר באהבה מאוד חזקה בין בני הזוג.

חיבור לבבות מספר 7:

כדי שקשר מסוג זה יצליח על כל אחד מבני הזוג שיהיה לו עולם משלו. על כל אחד מבני הזוג לכבד את הפרטיות של השני. יהיה טוב בקשר זה שהחיבור בין בני הזוג יהיה חיבור עמוק ורוחני.

חיבור לבבות מספר 8:

כדי שקשר מסוג זה יצליח חשוב מאוד הכבוד ההדדי בין בני הזוג. 8 הוא מספר שקשור לשפע, לכן ככל שהמצב הכלכלי יהיה יותר טוב כך גם הקשר בין בני הזוג יתחזק. בקשר זה יהיה חשוב לתת מקום גם לרוח מהסיבה שמספר 8 מייצג את החיבור בין הרוח לחומר.

חיבור לבבות מספר 9:

כדי שקשר מסוג זה יצליח חשובה שתהיה בין בני הזוג אהבה ללא תנאי ושהקשר יהיה מושתת על אידיאלים גבוהים. יש להיזהר מנטייה לכעסים שעלולים ליצור ריבים בין בני הזוג.

 

האם יש סבל בתוך הזוגיות שלך שברצונך שיגמר? הנך על סף גירושין? רוצה לשפר את הזוגיות שלך? רוצה לדעת יותר לעומק על החיבור וההתאמה הזוגית שלך?

ברור שהנושא הזוגי הוא הרבה יותר מעמיק ומורכב מהכתוב במאמר זה. זוגיות היא דבר מורכב וזה מובן מאליו שהרבה אנשים סובלים בתוך הזוגיות שלהם מסיבות רבות ומגוונות. אך זה לא חייב להיות כך, בייעוץ נומרולוגי אנחנו מדברים באופן מעמיק על כל הבעיות הקיימות בזוגיות שלך ומתוך הניסיון הרב שלי בייעוץ זוגי אני נותן לך פתרונות לכל קושי שעולה. ברור שלא כל הפתרונות יהיו פתרונות קלים ליישום, אך למרות הקושי, יש סיכוי טוב למציאת פתרון. אז אם יש לך סבל או קושי בנושא הזוגיות? אז זה הזמן לפנות אלי ואני מבטיח לעשות כל מה שביכולתי ומכל הלב כדי לעזור לך.

לפרטים על ייעוץ נומרולוגי בנושא זוגיות דרך הטלפון או בפגישה יש ללחוץ כאן.

עידו הלפרין – מס' טל. ישיר: 054-2350096

המאמרים באתר מוגשים להעשרת הידע שלכם והרחבת האופקים שלכם. כמובן שאינם יכולים להוות תחליף לייעוץ נומרולוגי.

(c) כל הזכויות שמורות לעידו הלפרין. העתקה של התוכן בכל צורה שהיא תוביל לתביעה משפטית.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Share on facebook
פייסבוק
Share on twitter
טוויטר
Share on whatsapp
וואטסאפ

לחצו לייק לדף הפייסבוק והתעדכנו כל יום במאמרים עם כל סודות הנומרולוגיה

אודות המחבר:

עידו הלפרין

עידו הלפרין

עידו הלפרין חוקר את תורת הנומרולוגיה כבר מעל 16 שנים. בין היתר כותב בעיתונות בנושא הנומרולוגיה, מוכר בעולם הטלוויזיה, עורך קורסים והרצאות, עורך ייעוצים נומרולוגיים אישיים וטלפוניים ומוכר היטב ברשת ובמדיה החברתית וניתן למצוא ברשת מאמרים מקצועיים רבים שכתב.

תגובות:

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן