מהי נומרולוגיה שימושית?

מהי נומרולוגיה שימושית

מהי נומרולוגיה שימושית?

מהי נומרולוגיה שימושית? הנומרולוגיה השימושית היא שילוב של תורת הנומרולוגיה שמקורה בפילוסוף והמתמטיקאי פיתגורס, עם אלמנטים מהיהדות כמו כוח האותיות והחודש העברי. הנומרולוגיה השימושית באה לתת מענה לקשיים והתלבטויות בכל תחומי החיים. כגון: זוגיות, קריירה, פרנסה, לימודים, הגשמה עצמית, צומת דרכים, רוח, נפש, משברים, בחירת שם לתינוק ושינוי שם.

בניגוד לתורות מיסטיות אחרות. הנומרולוגיה השימושית אינה מנבא עתידות. אלא מכוונת את האדם לדרך הנכונה עבורו בכל תחומי החיים.

המטרות של הנומרולוגיה שימושית:

  • לעזור לאדם להתחבר לעצמו.
  • להבין את חוקים של המציאות.
  • להביא להגשמה עצמית בכל תחומי החיים.
  • להפחית בסבל.
  • להעצים אושר.
  • לקבל בייעוץ תובנות שיעזרו לאדם להגיע לדברים אלו.

דרך המפה הנומרולוגית ניתן לראות את את האדם לפרטי פרטים, ואת מה שהנשמה באה להגשים ולתקן בעולם הזה. על ידי פרטים אלו ניתן לסייע לאדם בהגשמת מטרות אלו.

 

יש לך בעיות בזוגיות? בפרנסה? בקריירה? ישנו משבר נפשי? ישנה התלבטות בבחירת תחום לימודים מתאים? בצומת דרכים? רוצה לבדוק האם השם שלך נכון עבורך? ברצונך לבחור שם לתינוק החדש שלך?

רוצה לגלות את העולם המופלא של הנומרולוגיה השימושית דרך ייעוץ נומרולוגי מרתק מלב אל לב? בייעוץ נדבר על כל נושא שמטריד אותך בעולם, בו אתן לך פתרונות פרקטיים לכל סוג של בעיה, קושי והתלבטות. אני מזמין אותך באהבה ליצור איתי קשר ולאפשר לי לעזור לך. אני מבטיח שאתן כל כולי כדי לכוון אותך לדרך הנכונה עבורך בכל תחומי החיים.

לפרטים על ייעוץ נומרולוגי בטלפון יש ללחוץ כאן.

לפרטים על ייעוץ נומרולוגי בפגישה יש ללחוץ כאן.

שפע שלמה הלפרין – מס' טל. ישיר: 054-2350096

המאמרים באתר מוגשים להעשרת הידע שלכם והרחבת האופקים שלכם. כמובן שאינם יכולים להוות תחליף לייעוץ נומרולוגי.

(c) כל הזכויות שמורות לשפע שלמה הלפרין. העתקה של התוכן בכל צורה שהיא תוביל לתביעה משפטית.

Share on facebook
פייסבוק
Share on twitter
טוויטר
Share on whatsapp
וואטסאפ

אודות המחבר:

שפע שלמה הלפרין

שפע שלמה הלפרין

שפע שלמה הלפרין חוקר את תורת הנומרולוגיה כבר מעל 16 שנים. בין היתר כותב בעיתונות בנושא הנומרולוגיה, מוכר בעולם הטלוויזיה, עורך קורסים והרצאות, עורך ייעוצים נומרולוגיים אישיים וטלפוניים ומוכר היטב ברשת ובמדיה החברתית וניתן למצוא ברשת מאמרים מקצועיים רבים שכתב.

תגובות:

כתיבת תגובה

צרו קשר

סגירת תפריט
דילוג לתוכן