אתגרים בנומרולוגיה

אתגרים בנומרולוגיה

גלו מה עליכם לעשות כדי להגשים את הפוטנציאל שלכם? ואם אלו קשיים עליכם להתמודד בתקופות שונות בחיים?

אתגרים בנומרולוגיה הם מה האדם צריך לעשות כדי להצליח לממש את הפוטנציאל שבפסגה. בעוד הפסגות הן לכל החיים האתגר תקף רק בזמן הפסגה בו הוא נמצא. ישנם ארבעה אתגרים המקבילים לארבע פסגות. האתגר תמיד יראה על קושי באותו נושא של המספר אותו הוא מייצג, אך אם המספר של האתגר יהיה מספר חזק בתכונות בשמו של האדם או בתאריך הלידה של האדם (בעיקר במספר הגורל), לאדם יהיה יותר קל לממש אותו.

בחישוב האתגר עושים פעולת חיסור, תמיד מחסירים מהמספר הגבוה למספר הנמוך.

חישוב אתגר ראשון:

מחסירים בין חודש הלידה ליום הלידה.

חישוב אתגר שני:

מחסירים בין שנת הלידה ליום הלידה.

חישוב אתגר שלישי:

מחסירים בין האתגר הראשון לאתגר השני.

חישוב אתגר רביעי:

מחסירים בין שנת הלידה לחודש הלידה.

משמעות אתגרים בנומרולוגיה:

אתגר 0 – כל הדרכים פתוחות למימוש הפסגה.

אתגר 1 – על האדם להיות בזכות עצמו ואינו תלוי באחרים ושם יהיה הקושי. מומלץ לאדם לצאת לעצמאות עסקית באתגר זה. על האדם ליזום התחלות חדשות.

אתגר 2 – על האדם ללמוד לשתף פעולה עם הזולת, יש אפשרות שיתמודד עם בעיות רגשיות וקשיים בזוגיות. האתגר של האדם פה הוא להגיע לשלום פנימי עם עצמו, לשלום בזוגיות שלו ושלום עם הסביבה.

אתגר 3 – על האדם ללמוד להיות יותר אופטימי, יותר קליל, יותר חברותי, לחשוב יותר חיובי ויצירתי. אם יעשה כך יפתחו לו הרבה הזדמנויות.

אתגר 4 – על האדם לעבוד יותר קשה, לקחת אחריות, לפתח שגרה ומסגרת. מדובר באתגר לא קל שישנה אפשרות שבאתגר זה האדם יצטרך לעשות תיקונים מגלגולים קודמים, התיקונים בעיקר יהיו קשורים בכך שהאדם יצטרך ללמוד להיפתח בנושאים שונים בחייו.

אתגר 5 – על האדם באתגר זה לדעת לא להעמיס על עצמו יותר מדי, לדעת לתת לעצמו חופש במידה הנכונה, בשונה מאתגר 4, פה עליו לעשות יותר שינויים ולא להיות מקובע. עליו גם להיזהר מקשרים חונקים ולהיזהר מחופש מופרז שיכול להביא להרס עצמי. אם יעשה טוב את כל הדברים האלה תהיה אפשרות לפרסום והצלחה.

אתגר 6 – על האדם להתחבר בהרמוניה עם המשפחה שלו ולהשקיע בה. ללמוד לתת לאחר גם בלי לקבל תמורה, באתגר זה חשוב לשמור על האיזון הפנימי.

אתגר 7 – על האדם להיות יותר רוחני, להסתכל פנימה ולעשות חשבון נפש, לחשוב מחשבות גבוהות על החיים. באתגר זה יכולים להתעורר פחדים רבים, לכן על האדם ללמוד להעז ולא לפחד

אתגר 8 – על האדם להיות יותר מעשי ולחזק את כוח הרצון והאמביציות, חשוב לתת מקום גם לרוח ולא רק לחומר. יכולה להיות אפשרות לטעויות בשיקול הדעת בכל מה שנוגע לכספים, לכן על האדם להיות זהיר בהחלטותיו החשובות.

אתגר 9 – לא קיים.

 

המאמרים באתר מוגשים להעשרת הידע שלכם והרחבת האופקים שלכם. כמובן שאינם יכולים להוות תחליף לייעוץ נומרולוגי.

(c) כל הזכויות שמורות לעידו הלפרין. העתקה של התוכן בכל צורה שהיא תוביל לתביעה משפטית.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Share on facebook
פייסבוק
Share on twitter
טוויטר
Share on whatsapp
וואטסאפ

לחצו לייק לדף הפייסבוק והתעדכנו כל יום במאמרים עם כל סודות הנומרולוגיה

אודות המחבר:

עידו הלפרין

עידו הלפרין

עידו הלפרין חוקר את תורת הנומרולוגיה כבר מעל 16 שנים. בין היתר כותב בעיתונות בנושא הנומרולוגיה, מוכר בעולם הטלוויזיה, עורך קורסים והרצאות, עורך ייעוצים נומרולוגיים אישיים וטלפוניים ומוכר היטב ברשת ובמדיה החברתית וניתן למצוא ברשת מאמרים מקצועיים רבים שכתב.

תגובות:

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן