גלגול נשמות בקבלה

גלגול נשמות בקבלה

מהו גלגול נשמות בקבלה? מה המסלול שהנשמה עוברת במהלך הגלגולים? ומהו ההקשר הנומרולוגי?

גלגול נשמות בקבלה – גלגול נשמות הוא מצב שלאחר פטירת האדם הנשמה מתגלגלת לגוף חדש, בין גלגול לגלגול הנשמה עוברת בעולם הרוחני, בתחילה היא עוברת טיהור מחטאיה ולאחר מכן מקבלת גן עדן על מעשיה הטובים, כאשר הנשמה מתגלגלת חלק ממנה נשאר בעולם הרוחני וחלק אחר מתגלגל ללידה מחדש.

המצב של לידה מוות ושוב לידה מוות ממשיך עד אשר הנשמה מסיימת לתקן את עצמה ולאחר התיקון הסופי הנשמה נשארת בעולם הרוחני ואינה צריכה להתגלגל יותר. מגלגול לגלגול הנשמה מתפתחת והדבר מתבטא בכך שככל שהנשמה יותר מפותחת כך גם האדם יהיה יותר מפותח וחייו יהיו יותר מאתגרים.

ההקשר הנומרולוגי

לפי הנומרולוגיה כל אדם נולד עם מטען גנטי רוחני, בנומרולוגיה ניתן לבדוק מטען זה בדיוק רב לפי תאריך הלידה וגם לפי השם המלא. את תאריך הלידה והשם המלא מתרגמים למספרים ומתוך המספרים ניתן לראות את תכונות האופי של האדם, התיקונים שלו מגלגולים קודמים ומה עליו להגשים בחייו הנוכחיים.

המספרים מתפתחים מגלגול לגלגול, נניח מספר 1 יכול להיות גאוותן, מתנשא ומנצל את כוחו לרעה בגלגול אחד ובגלגול שאחריו יהיה עליו לעשות תיקון ולחוות חוסר בטחון ותלותיות ומתוך כך להפוך לאדם טוב יותר ואז שוב הנשמה מתגלגלת ומקבלת שכר על הגלגול הקודם והאדם יכול לחוות הצלחה ניהולית או להקים חברה ששווה מיליונים וכן הלאה.

בגדול כאשר האדם בגלגול אחד ישתמש במספרים שניתנו לו מלידה בצורה רעה, אז בגלגול שאחריו יחווה קשיים וכאשר האדם בגלגול אחר ישתמש במספרים שלו בצורה טובה, אז בגלגול שאחריו יחווה אושר.

"צדיק ורע לו, רשע וטוב לו"

דרך כך ניתן להסביר את הסוגיה "צדיק ורע לו, רשע וטוב לו", כך שהסיבה לכך שאדם טוב סובל יכולה להיות נעוצה בעובדה שבגלגול הקודם היה אדם רע.

היהדות מלמדת שעל ידי תשובה ניתן לכפר על מעשים לא טובים בגלגול זה וגם בגלגולים קודמים, וכך ניתן להפוך את המזל הרע למזל טוב.

תשובה היא לא בהכרח להפוך להיות דוס, ניתן לעשות תשובה גם על מעשים לא טובים נקודתיים. על ידי וידויי, חרטה ובקשת סליחה מבורא עולם. היהדות מלמדת שאם פגעתם באדם אחר, התשובה תבוא על ידי כך שאותו אדם יסלח לכם.

 

המאמרים באתר מוגשים להעשרת הידע שלכם והרחבת האופקים שלכם. כמובן שאינם יכולים להוות תחליף לייעוץ נומרולוגי.

(c) כל הזכויות שמורות לעידו הלפרין. העתקה של התוכן בכל צורה שהיא תוביל לתביעה משפטית.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Share on facebook
פייסבוק
Share on twitter
טוויטר
Share on whatsapp
וואטסאפ

לחצו לייק לדף הפייסבוק והתעדכנו כל יום במאמרים עם כל סודות הנומרולוגיה

אודות המחבר:

עידו הלפרין

עידו הלפרין

עידו הלפרין חוקר את תורת הנומרולוגיה כבר מעל 16 שנים. בין היתר כותב בעיתונות בנושא הנומרולוגיה, מוכר בעולם הטלוויזיה, עורך קורסים והרצאות, עורך ייעוצים נומרולוגיים אישיים וטלפוניים ומוכר היטב ברשת ובמדיה החברתית וניתן למצוא ברשת מאמרים מקצועיים רבים שכתב.

תגובות:

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן