כיצד הפיטורים שלה הובילו להגשמה עצמית?

א', אישה חזקה באמצע שנות הארבעים לחייה, היא הגיעה אלי לאחר שפוטרה מעבודתה שמונה חודשים לפני כן. מאז, לא הצליחה למצוא את הדרך המקצועית הנכונה עבורה. א' עסקה בניהול חנות בגדים במשך שנים רבות עד שפוטרה. היא הבינה שהיא צריכה שינוי והייתה כמהה למצוא את הכיוון הנכון עבורה. הציפייה שלה מהייעוץ הייתה שאעזור לה למצוא את הכיוון הנכון עבורה ולכן שמתי לעצמי מטרה לכוון אותה להגשמה העצמית לה היא ראויה. מתוך התעמקות במפה של א' ראיתי את הכישרון שלה בתחום הניהולי ובנוסף ראיתי שהיא נכנסה לתקופה בחייה שהדרך הנכונה עבורה היא ניהול עסק עצמאי ולא ניהול עסק של אדם אחר.
הבנתי שהפיטורים שלה כוונו מלמעלה במטרה שא' תעשה את השינוי ותפתח עסק עצמאי משלה. שאמרתי לה זאת ראיתי כמה היא התרגשה ושמחה מהרעיון, אחרי שהבנו שעסק עצמאי הוא מה שנכון עבורה כל שנותר הוא לבדוק איזה סוג של עסק יהיה נכון לא' לפתוח. הדבר הראשון שבלט מהמפה הנומרולוגית של א' היה תחום תיווך נדל"ן ועיצוב פנים. כאשר הצעתי לה לשלב בין התחומים האלה, א' התרגשה ואמרה שכרגע חיזקתי לה את מה שהרגישה כבר ממזמן ושכרגע נתתי לה את החיזוק והאישור שאותם הייתה צריכה. א' אמרה לי שכאשר היא חשבה על כך בעבר לא היה לה אומץ לנסות זאת, אך כשעכשיו שמעה זאת ממני היא מבינה שזאת הדרך החדשה שהיא חיפשה ואני הרגשתי אושר פנימי על כך שהצלחתי לעזור לה.
לאחר כמעט שנתיים א' התקשרה לספר לי על ההתקדמות שלה, שהעסק שלה מתפתח יפה ושהיא קמה כל בוקר מאושרת וחשה הגשמה עצמית אמיתית.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן