כיצד מקצוע לא מתאים הוביל למשבר? (מרגש)

ט', אישה בסביבות אמצע שנות החמישים לחייה, היא הגיעה אליי לייעוץ בשל משבר נפשי עמוק איתו התמודדה. ט' אינה הצליחה להבין מה קורה לה ומדוע היא נמצאת במשבר.

כאשר שאלתי אותה מהו תחום העיסוק העיקרי שבו עסקה במשך חייה, היא אמרה לי שכל חייה עבדה כמזכירה במשרד רואה חשבון. מהבדיקה של המפה של ט', הכול היה ברור לי. ט' חווה את המשבר בשל תסכול עמוק וחסכים שנובעים מתוך חוסר הגשמה עצמית.

כאשר בדקתי בפוטנציאל שלה, מה היה לה נכון לעשות בחייה, לא היה אפילו סימן אחד שמעיד על תחום המזכירות. מה שכן בלט מהמפה של ט', הוא תחום הייעוץ בעניינים הקשורים ברגש.

שאמרתי זאת לט', התגובה שלה הייתה מבט מרוגש ואז היא אמרה לי, "אתה יודע, באמת הרבה אנשים שקרובים אלי פונים אלי שאני אייעץ להם בנושאים שקשורים ברגש". אמרתי לה, "את רואה? הגיע הזמן שתהפכי את הכישרון הזה למקצוע". ט', מאוד התרגשה מהרעיון ואמרה לי שהיא תמיד רצתה ללמוד נומרולוגיה בעצמה ושאלה אותי האם אני חושב שתחום הנומרולוגיה מתאים עבורה.

הסברתי לה שכן, בייעוץ נומרולוגי הרגש הוא חלק בלתי נפרד מהייעוץ. הסברתי לט', שככל שתתקדם יותר בתחום הייעוץ הרגשי כך היא תתחיל להרגיש סיפוק ושמחה וכמובן שהמשבר יגמר בהדרגה. ט' יצאה טעונת אנרגיות מהייעוץ ובקשתי ממנה שתעדכן אותי בהמשך עם ההתקדמות שלה.

לאחר שנה וכמה חודשים קיבלתי טלפון מט', היא סיפרה לי שהיא כבר סיימה קורס מתחילים ומתקדמים בנומרולוגיה ושהיא כבר התחילה לייעץ. שהיא מאושרת והמשבר מאחוריה. מאוד התרגשתי לשמוע ושמחתי על כך שהנומרולוגיה לעולם אינה מאכזבת.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן