הגשמת חלומות בעזרת הנומרולוגיה

הגשמת חלומות

גלו כיצד הנומרולוגיה יכולה לעזור לכם בדבר הכי נכסף לכל אדם? שהוא הגשמת חלומות ובנוסף שיטות מצוינות שיעזרו לכם בזיהוי החלום האישי שלכם.

הגשמת חלומות – לכל אדם יש חלום. גם אדם שטוען שאין לו חלומות, אם יחשוב קצת, מה הוא היה באמת רוצה להשיג בחייו, אז בטוח היה מוצא תשובה.

נתון מדהים, לפחות 90% מהחלומות של אנשים, יתאימו למפה הנומרולוגית שלהם, וזה קורה מהסיבה שהמפה הנומרולוגית מייצגת צרכים פנימיים עמוקים של הנשמה. 10% מהחלמות האחרים אשר לא מתאימים למפה הנומרולוגית, באים כתוצאה של חוסר מודעות עצמית של האדם, שהוא מסיבה כזו או אחרת לא מחובר לצרכים האמיתיים שלו.

הנומרולוגיה היא כלי מדהים לעזרה בהגשמת חלומות. דרכה ניתן לראות את הדרך להגשמת החלום. לדוגמה, האם יהיה לאדם נכון לעבוד לבד או עם שותף? עם אלו קשיים יצטרך להתמודד? מהם הכישרונות שלו, בהם יוכל להיעזר בדרך להגשמת חלומו? מהם החולשות שלו, איתם יצטרך להתמודד? מהם העיתויים הנכונים למהלכים שונים בדרך לחלום? מהי הסביבה הנכונה לאדם בדרך להגשמת חלומו? וכמובן ניתן לקבל תשובות לשאלות רבות אחרות.

נניח שאדם מסוים, החלום שלו הוא לפתוח בית קפה קטן. מספר הגורל שלו 1, המלמד על כך שעסק עצמאי נכון עבורו, אך הוא נמצא בפסגה 2, הדבר מלמד שמומלץ לו להכניס שותף לעסק. מספר השם המלא שלו הוא 5, דבר המלמד על הפוטנציאל הפרסומי של העסק ובנוסף על כישרון שיווקי שבו יוכל להשתמש. אותו אדם נולד ב – 2 לחודש, הדבר מלמד על יכולת של יחס אישי ללקוחות ויכולת לעבוד בשיתוף פעולה. בנוסף יש לו מספר חסר 8, המלמד על קשיים שקשורים בתשישות וחוסר מוטיבציה איתם יצטרך להתמודד, עוד סיבה ששותף יהיה נכון עבורו. מבחינת עיתוי הוא נכנס בעוד חודשיים לשנה אישית 5, המלמדת על זמן טוב לשינויים, זאת אומרת שכדאי לו לחכות לאחרי היום הולדת לפתיחת בית הקפה. בדוגמה זו, כתבתי רק חלק מהנתונים שאותם הנומרולוג בודק להכוונת האדם בדרך להגשמת חלומו.

ואסיים את המאמר בשתי שיטות מדהימות לזיהוי החלום האישי שלך, אם אינך מצאת אותו עד היום:

שיטה 1 – שיטה זו קולעת למטרה פעמים רבות. עליך לנסות להיזכר מה היה החלום שלך שהיית בגילאים 5 – 6? לרוב החלומות בגילאים האלו מייצגים את החלומות האמיתיים של האדם.

שיטה 2 – עליך לנסות לדמיין מה היית עושה בחייך, אם לא היה לך מגבלות. אם שום דבר לא מגביל אותך, מה היית עושה? התשובה לשאלה זו, תשקף את החלום האמיתי שלך.

 

רוצה עזרה נומרולוגית בדרך למימוש החלום שלך?

בייעוץ הנומרולוגי נפתח בשיחה מלב אל לב, דרכה אעזור לך לגלות מהו החלום האישי שלך, ואתן לך את כל הידע הנומרולוגי הדרוש להגשמת החלום שלך. אני מזמין אותך באהבה ליצור איתי קשר ואני מבטיח שאתן את כל כולי , כדי לתת לך את הייעוץ האמין, המקצועי והאכפתי ביותר.

לפרטים על ייעוץ נומרולוגי בטלפון יש ללחוץ כאן.

לפרטים על ייעוץ נומרולוגי בפגישה יש ללחוץ כאן.

עידו הלפרין – מס' טל. ישיר: 054-2350096

המאמרים באתר מוגשים להעשרת הידע שלכם והרחבת האופקים שלכם. כמובן שאינם יכולים להוות תחליף לייעוץ נומרולוגי.

(c) כל הזכויות שמורות לעידו הלפרין. העתקה של התוכן בכל צורה שהיא תוביל לתביעה משפטית.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Share on facebook
פייסבוק
Share on twitter
טוויטר
Share on whatsapp
וואטסאפ

לחצו לייק לדף הפייסבוק והתעדכנו כל יום במאמרים עם כל סודות הנומרולוגיה

אודות המחבר:

עידו הלפרין

עידו הלפרין

עידו הלפרין חוקר את תורת הנומרולוגיה כבר מעל 16 שנים. בין היתר כותב בעיתונות בנושא הנומרולוגיה, מוכר בעולם הטלוויזיה, עורך קורסים והרצאות, עורך ייעוצים נומרולוגיים אישיים וטלפוניים ומוכר היטב ברשת ובמדיה החברתית וניתן למצוא ברשת מאמרים מקצועיים רבים שכתב.

תגובות:

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן