הפגת מתחים – גלו מאלו מתחים אתם עלולים לסבול לפי הנומרולוגיה

הפגת מתחים

גלו לפי המספרים שלכם מאלו מתחים אתם סובלים לפי המספרים שלכם? כיצד הגוף מבצע הפגת מתחים? מהו מתח טראומתי? ומהם היתרונות במדיטציה להפגת מתחים?

ישנם מאות סוגים של מדיטציות אך לכולם מכנה משותף. המכנה המשותף הוא הפגת מתחים. בעולם בו אנו חיים כל בני האדם סובלים ממתח ברמה כזאת או אחרת. ישנם מתחים הנצברים ביום יום וישנם גם מתחים טראומתיים. אנשים הסובלים ממתחים טראומתיים יכולים לסבול ממתחים אלו במשך שנים רבות ואף במשך כל חייהם. המתחים טראומתיים יכולים להפוך את חיי האדם לחיים עם סבל רב.

המנגנון הטבעי של הגוף לבצע הפגת מתחים הוא שינה, בשינה הגוף מצליח להיפטר מחלק מהמתחים אך לא מכולם. שינה אינה יכולה להפיג מתחים טראומתיים. המנוחה העמוקה שהאדם חווה בזמן מדיטציה בכוחה להפיג מתחים שאינם מתפוגגים בשינה וכאשר מתרגלים מדיטציה בעקביות ולאורך זמן ניתן גם להיפטר בהדרגה ממתחים טראומתיים.

ככל שהאדם יצליח להפיג יותר מתחים כך גם רמת התפקוד שלו תעלה והסיכוי שהוא יצליח לממש את הפוטנציאל שלו בכל תחומי החיים גדל באופן משמעותי.

לפי הנומרולוגיה המתחים יכולים לגרום לאדם להיות בצד השלילי של המספרים שלו ובנוסף להקשות על האדם להגשים את הפסגות שלו (הפוטנציאל שלו). בחישוב הבא אלמד אתכם לבדוק על פי המספרים שלכם במפה הנומרולוגית מאילו מתחים אתם עלולים לסבול? מדיטציה עקבית לאורך זמן שמתורגלת נכון יכולה לעזור עם כל סוגי המתחים של כל המספרים.

כיצד לחשב?

כדי לחשב את המספרים שלכם ולגלות מאילו מתחים אתם עלולים לסבול? יהיה נכון לחשב בראש ובראשונה את מספר הגורל שלכם, אך ישנה משמעות גם ליתר המספרים המייצגים את התכונות במפה הנומרולוגית שלכם. ככל שהמספר יותר חוזר על עצמו במפה כך גם הוא יותר דומיננטי בבדיקה.

לחישוב מספר הגורל, יום הלידה וחודש הלידה לחצו כאן.

לחישוב התכונות בשם הפרטי והמלא לחצו כאן.

להלן הפירושים

מספר 1

מתוך הצורך הרב של מספר זה להיות בשליטה מצטברים אצל האדם מתחים רבים. גם פגיעה באגו יכולה ליצור אצל אדם זה מתח רב.

מספר 2

מתוך עודף רגשות ובעיקר שמדובר ברגשות שליליים האדם צובר מתחים רבים.

מספר 3

מספר זה במצב הטוב הוא מספר של שמחה, אך כאשר מצטברים מתחים השמחה יכולה להפוך לעצב.

מספר 4

אצל מספר זה המתחים מצטברים כתוצאה מכך שהאדם שומר המון דברים בבטן ובנוסף מהצורך שלו בשלמות. דבר נוסף שהוא מקור למתחים זה הביקורת העצמית.

מספר 5

מספר זה הוא המספר הכי משוחרר ממתחים, אך כאשר החופש יוצא משליטה אצל מספר זה הדבר יכול להוביל לבחירות לא נכונות שכתוצאה מהם יצטברו להם מתחים רבים.

מספר 6

מספר זה יכול לצבור מתחים כתוצאה מחוסר הרמוניה עם הסביבה. הוא גם יכול להיות מאוד דאגן כלפי משפחתו וכתוצאה מכך לפתח מתחים רבים.

מספר 7

למספר זה ישנה נטייה לדאגה, פחד, חרדה, אשמה ובדידות. אלה יכולים ליצור מתחים עצומים.

מספר 8

מספר זה יכול לצבור מתחים רבים מתוך הנטייה שלו להתפזר, מתוך ההתפזרות אינו מצליח להשתלט על הכול והדבר יכול לגרום למתח רב. למספר 8 ישנן ציפיות גבוהות מעצמו וכאשר אינו מצליח הדבר גורם למתח רב.

מספר 9

למספר זה ישנה נטייה לצבור כעסים המובילים למתח רב, גם חוסר צדק הוא דבר שגורם למספר זה להיות במתח.

 

המאמרים באתר מוגשים להעשרת הידע שלכם והרחבת האופקים שלכם. כמובן שאינם יכולים להוות תחליף לייעוץ נומרולוגי.

(c) כל הזכויות שמורות לעידו הלפרין. העתקה של התוכן בכל צורה שהיא תוביל לתביעה משפטית.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Share on facebook
פייסבוק
Share on twitter
טוויטר
Share on whatsapp
וואטסאפ

לחצו לייק לדף הפייסבוק והתעדכנו כל יום במאמרים עם כל סודות הנומרולוגיה

אודות המחבר:

עידו הלפרין

עידו הלפרין

עידו הלפרין חוקר את תורת הנומרולוגיה כבר מעל 16 שנים. בין היתר כותב בעיתונות בנושא הנומרולוגיה, מוכר בעולם הטלוויזיה, עורך קורסים והרצאות, עורך ייעוצים נומרולוגיים אישיים וטלפוניים ומוכר היטב ברשת ובמדיה החברתית וניתן למצוא ברשת מאמרים מקצועיים רבים שכתב.

תגובות:

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן