חובות קארמתיים – תיקונים מגלגולים קודמים

חובות קארמתיים

גלו מהם התיקונים שלכם מגלגולים קודמים? כיצד ניתן למצוא חובות קארמתיים (תיקונים מגלגולים קודמים) לפי הנומרולוגיה? ומהם הקשיים שאתם חווים בחייכם בגלל תיקונים אלו?

חוב קארמתי הוא בעצם חוב מגלגול קודם, זאת אומרת האדם התנהג בצורה שלילית מסוימת בגלגול הקודם ובגלגול הנוכחי יהיה עליו לתקן. לכן תמיד שקיים חוב קארמתי האדם יחווה את הצד השלילי של המספר עד שיתקן את התיקון. ישנם ארבעה חובות קארמתיים 13/4 14/5 16/7 19/1. במאמר זה לא אתייחס ל-13/4 מהסיבה שביהדות 13 הוא מספר מזל, לכן הוא לא חל על היהודים.

ניתן למצוא במפה הנומרולוגית חוב קארמתי ביום הלידה (אם יום הלידה הוא 14 16 או 19. או על ידי חישוב מספר הגורל וגם ע"י חישוב השם הפרטי, השם המלא וסה"כ אותיות אהוי בשם המלא. כאשר בחישוב יוצא מספר דו ספרתי של 14 16 או 19 הדבר אומר שיש לאותו אדם חוב קארמתי.

ניתן למצוא תיקונים נוספים דרך חישוב זנב הדרקון ודרך חישוב המספרים החסרים.

חובות קארמתיים פירושים:

חוב קארמתי 14/5:

בחוב קארמתי 14/5 שהוא בעצם 5 שנובע מ-14 לאדם תהיה נטייה לעשות בחירות שגויות בחייו, בחירות שעלולות להוביל להרס עצמי לדוגמה: רדיפה מופרזת אחרי סקס, נטייה להתמכרויות כמו סמים, אלכוהול והימורים, בריחה מהתמודדויות, פריצת מסגרות ועוד. חוב קארמתי זה נוצר מתוך ניצול החופש לרעה בגלגול הקודם. אדם עם חוב קארמתי זה צריך ללמוד חופש בונה, להיות חופשי אך לעשות את הבחירות הנכונות שיובילו אותו למקומות טובים בהווה ובעתיד.

חוב קארמתי 16/7:

אדם עם חוב קארמתי 16/7 עד הרגע שבו יתקן את עצמו יהיה אדם עם לב סגור, הוא מאוד יפחד לפתוח את הלב מתוך פחד להיפגע. סביר מאוד שחווה במשך חייו נטישה כלשהי מה שיצר אצלו חרדת נטישה חזקה, דבר המעצים את בדידותו והקושי שלו לפתוח את הלב. כל הבעיות האלו באו כתוצאה מכך שבגלגול הקודם היו בעיות ביחסים הרמוניים עם הסביבה ובגלגול הזה הנשמה נדרשת לתקן.

הטיפ לבעל חוב קארמתי 16/7 היא פשוט להיות 7, לחקור את עולם הרוח לצלול פנימה לתוך הנפש עד אשר האדם ימצא את התשובות כיצד לפתוח את הלב מחדש ולחיות ביחסים הרמוניים עם הסביבה.

חוב קארמתי 19/1:

בחוב קרמתי 19/1 שהוא בעצם מספר 1 שנובע מהמספר 19, יעיד על אדם שבגלגול הקודם ניצל את כוחו לרעה ועכשיו בחייו הנוכחיים יחווה בעיות שקשורות לדימוי העצמי. אפשרות אחת היא שיהיה גאוותן ומתנשא והאפשרות השנייה שיהיה קורבן ותלותי. השיעור שלו ללמוד מהי גאווה בריאה שבה הוא לא יותר מאחרים אבל גם לא פחות, אלה שווה בין שווים.

 

זיהית אצלך את אחד או יותר מהחובות הקארמתיים? נימאס לך כבר לסבול בגללם?

בייעוץ הנומרולוגי אנחנו נפתח בשיחה מעמיקה, בה נדבר על הקושי סביב החוב או החובות הקארמתיים המשפיעים באופן שלילי חייך. תוך כדי שאתן לך תובנות כיצד להתמודד עם קשיים אלו. תיקון של חוב קארמתי לוקח זמן, אך אם יש לך את כיוון החשיבה הנכון ואת הכוח הרצון אז לאורך זמן ובהדרגה ניתן להתגבר על החוב הקארמתי. התפקיד שלי הוא לעזור לך למצוא את החשיבה הנכונה, כוח הרצון הוא כבר התפקיד שלך. אני מזמין אותך ליצור איתי קשר ואני מבטיח שאתן את כל כולי כדי לעזור לך להתגבר על הקשיים הנוצרים מהחוב הקארמתי.

לפרטים על ייעוץ נומרולוגי בטלפון יש ללחוץ כאן.

לפרטים על ייעוץ נומרולוגי בפגישה יש ללחוץ כאן.

עידו הלפרין – מס' טל. ישיר: 054-2350096

המאמרים באתר מוגשים להעשרת הידע שלכם והרחבת האופקים שלכם. כמובן שאינם יכולים להוות תחליף לייעוץ נומרולוגי.

(c) כל הזכויות שמורות לעידו הלפרין. העתקה של התוכן בכל צורה שהיא תוביל לתביעה משפטית.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Share on facebook
פייסבוק
Share on twitter
טוויטר
Share on whatsapp
וואטסאפ

לחצו לייק לדף הפייסבוק והתעדכנו כל יום במאמרים עם כל סודות הנומרולוגיה

אודות המחבר:

עידו הלפרין

עידו הלפרין

עידו הלפרין חוקר את תורת הנומרולוגיה כבר מעל 16 שנים. בין היתר כותב בעיתונות בנושא הנומרולוגיה, מוכר בעולם הטלוויזיה, עורך קורסים והרצאות, עורך ייעוצים נומרולוגיים אישיים וטלפוניים ומוכר היטב ברשת ובמדיה החברתית וניתן למצוא ברשת מאמרים מקצועיים רבים שכתב.

תגובות:

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן