כיצד מתבצעת בדיקת התאמה זוגית נומרולוגית?

בדיקת התאמה זוגית

כיצד אני מבצע בדיקת התאמה זוגית נומרולוגית בין הגבר לאישה? ומה ניתן ללמוד מכל סוגי הבדיקות שאני עושה?

במאמר זה אגלה לכם כיצד מבצע בדיקת התאמה זוגית נומרולוגית בין הגבר לאישה. מדובר בבדיקה מקיפה דרכה ניתן להוציא אינפורמציה אדירה על כל מה שקורה בין בני הזוג.

כדי לבצע בדיקת התאמה זוגית נומרולוגית, יש לבדוק את הדברים הבאים:

שילוב התכונות

שילוב תכונות בשם ושילוב תכונות בתאריך לידה מראים אם יש התאמה זוגית בין התכונות של בני הזוג, מראים על מצבים שונים של התנהגויות ביניהם, מראים על קונפליקטים בין בני הזוג ואיך ניתן לפשר בין שני הצדדים.

תיקונים מגלגולים קודמים

בבדיקה זו אני בוחן את התיקונים של הגבר והאישה מגלגולים קודמים. התיקונים ייעדו על קשיים שאיתם מתמודדים הגבר והאישה. כך ניתן לראות כיצד קשיים אלו משפיעים על הזוגיות ומה ניתן לעשות כדי להתמודד עם קשיים אלו.

השנה האישית

אני בודק את השנה האישית של כל אחד מבני הזוג, כך ניתן להבין מה עובר באופן אישי באותה שנה על כל אחד מהם ואיך אופי השנה האישית של הגבר או האישה משליך על הזוגיות.

חיבור של תכונות הגבר עם גורל האישה

בדיקה חשובה זו, היא בדיקה של גורל האישה, והאם בן זוגה מתחבר לגורל שלה. לכל גבר ואישה יש בגורלם 36 שנות ייעוד שמתחלקות ל – 4 מחזורים של תשע שנים, לכל מחזור יש משימה משלו, סך הכול 4 משימות. את המשימות האלו בוחרת הנשמה עוד לפני שהיא יורדת לעולם במטרה להמשיך ולהתפתח בכיוון שמתאים לה. למשימות אלו יש משקל רב על כיוון הגורל של הגבר או האישה בחיים אלה. הבדיקה היא כזו: אם הגבר מתחבר בתכונותיו (יום לידה או סה"כ תאריך הלידה), לפחות לאחת מארבעת המשימות של האישה, משמע שיהיה חיבור בין הגבר לגורל האישה. כאשר חיבור זה קיים, ישנה לגבר אפשרות לממש את גורל האישה במקומה, ובעקבות כך, האישה תהיה פטורה ממימוש אותה משימה אליה הגבר מתחבר ולא תחוש שום חסך באם היא לא תממש את המשימה בעצמה. למרות זאת, האישה תמיד תוכל לבחור לממש את גורלה בעצמה, בין אם הגבר מחובר אליה ובין אם לא. כאשר הגבר לא מחובר לגורל האישה יהיה לו קשה יותר לממש את גורלה של האישה. האישה רוצה להרגיש שהגבר יכול לדאוג לה ולממש את צרכיה (המשימות שלה), והגבר רוצה להרגיש שהוא יכול לממש את צרכיה של האישה. כאשר יש חיבור בין תכונות הגבר אל גורל האישה מדובר בסימן טוב לחיבור הזוגי, אך עדיין חיבור זה אינו מבטיח את הצלחת הקשר.

בדיקה של כל המכשולים העתידיים הצפויים בזוגיות

בדיקה זו נעשית בעיקר בבדיקת הגורל של הגבר ובבדיקת גורלה של האישה. על ידי כך אפשר לצפות מכשולים עתידיים בזוגיות. היתרון בבדיקה זו, זה שהיא מאפשרת התראה מראש על המכשול (מכשול שיכול להביא פעמים רבות לגירושים), כך שבהדרכתי בני הזוג יכולים להכין את עצמם מראש למכשול. אני אבדוק מה בדיוק הקונפליקט ואתן הדרכה איך להתמודד ולנסות לעבור בשלום את המכשול. כמובן שיש אפשרות שהזוג יבוא לייעוץ גם במהלך התקופה הקשה ועל ידי בדיקת המפות של בני הזוג, אני אראה את הקונפליקט ואוכל לייעץ כיצד לעבור את המשבר.

 

האם יש סבל בתוך הזוגיות שלך שברצונך שיגמר? הנך על סף גירושין? רוצה לשפר את הזוגיות שלך? רוצה לדעת יותר לעומק על החיבור וההתאמה הזוגית שלך?

כמו שהנך רואה, הבדיקה הזוגית היא בדיקה מורכבת ודרוש נומרולוג בעל ידע וניסיון בתחום זה. מובן מאליו שהרבה אנשים סובלים בתוך הזוגיות שלהם מסיבות רבות ומגוונות. אך זה לא חייב להיות כך, בייעוץ נומרולוגי אנחנו מדברים על כל הבעיות הקיימות בזוגיות שלך ומתוך הניסיון הרב שלי בייעוץ זוגי אני נותן לך פתרונות לכל קושי שעולה. ברור שלא כל הפתרונות יהיו פתרונות קלים ליישום, אך למרות הקושי, יש סיכוי טוב להצליח לפתור אותו. אז אם יש לך סבל או קושי בנושא הזוגיות? אז זה הזמן לפנות אלי ואני מבטיח לעשות כל מה שביכולתי ומכל הלב כדי לעזור לך.

לפרטים על ייעוץ נומרולוגי בנושא זוגיות דרך הטלפון או בפגישה יש ללחוץ כאן.

עידו הלפרין – מס' טל. ישיר: 054-2350096

המאמרים באתר מוגשים להעשרת הידע שלכם והרחבת האופקים שלכם. כמובן שאינם יכולים להוות תחליף לייעוץ נומרולוגי.

(c) כל הזכויות שמורות לעידו הלפרין. העתקה של התוכן בכל צורה שהיא תוביל לתביעה משפטית.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Share on facebook
פייסבוק
Share on twitter
טוויטר
Share on whatsapp
וואטסאפ

לחצו לייק לדף הפייסבוק והתעדכנו כל יום במאמרים עם כל סודות הנומרולוגיה

אודות המחבר:

עידו הלפרין

עידו הלפרין

עידו הלפרין חוקר את תורת הנומרולוגיה כבר מעל 16 שנים. בין היתר כותב בעיתונות בנושא הנומרולוגיה, מוכר בעולם הטלוויזיה, עורך קורסים והרצאות, עורך ייעוצים נומרולוגיים אישיים וטלפוניים ומוכר היטב ברשת ובמדיה החברתית וניתן למצוא ברשת מאמרים מקצועיים רבים שכתב.

תגובות:

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן