לקחים בנומרולוגיה – הדרך למימוש הפוטנציאל

לקחים בנומרולוגיה

מהם לקחים בנומרולוגיה? כיצד מחשבים אותם? וכיצד כאשר האדם פועל על פי הלקח הוא מעצים את הצלחתו בחיים?

לקחים בנומרולוגיה מלמדים מה האדם צריך לעשות כדי להעצים את הצלחתו במימוש הפסגה ובמימוש האתגר בהם הוא נמצא. אם הפסגה היא המשימה שהנשמה בחרה לעשות לפני רדתה לעולם, האתגר אומר מה האדם צריך לעשות כדי לממש את המשימה, אז הלקח הוא התנאי למידת ההצלחה באותה משימה. ככל שהאדם יממש את הלקח ברמה גבוהה יותר ככה גם ההצלחה תגדל ומצד שני אם האדם אינו יממש את הלקח כהלכה הוא צפוי לכישלון באותה משימה. חשוב לזכור שאי הצלחה במשימה מובילה לחסכים ולקשיים בחייו של האדם.

למאמר המלמד לחשב את הפסגות לחץ כאן.

למאמר המלמד לחשב את האתגרים לחץ כאן.

חישוב הלקחים:

כדי לחשב את הלקח יש לחבר בין מספר הפסגה למספר האתגר וצמצם לספרה אחת. ישנם סה"כ ארבע פסגות, ארבע אתגרים וארבע לקחים. כל לקח תקף אך ורק לאותו זמן של הפסגה והאתגר אשר אותם חיברתם ולכן אורך הלקח הוא כאורך הפסגה והאתגר כתשע שנים.

לדוגמא:

אתגר 1 פסגה 5, מחברים 1+5 והתוצאה היא 6, לכן בדוגמא זו הלקח הוא 6.

ככה בעצם מחברים את כל הפסגות והאתגרים ומקבלים סה"כ ארבע לקחים, לקח לכל פסגה ואתגר.

לקחים בנומרולוגיה הפירוש:

לקח 1

על האדם להיות יותר עצמאי ובזכות עצמו, במקרים רבים יהיה לו נכון להיות עצמאי או מנהל. על האדם ליזום יותר וללכת בדרך האישית והמקורית שלו.

לקח 2

יהיה נכון לאדם להיות בזוגיות ואם הוא בגיל המתאים גם להביא ילדים לעולם. על האדם לשתף פעולה עם אחרים, להיות דיפלומט ורגיש לסביבה.

לקח 3

על האדם להיות יצירתי חשיבתית ומעשית, להיות אופטימי, קליל ולפתח חוש הומור. חשוב שהאדם ישמר מפיזור אנרגיה ובזבזנות ולהיות ממוקד.

לקח 4

על האדם לעבוד קשה, לבנות את עצמו לבנה אחר לבנה ובסבלנות. חשוב שתהיה לאדם מסגרת ושגרה.

לקח 5

על האדם להיות בתנועה, שינויים יהיו נכונים עבורו, גם חו"ל עומד על הפרק. לאדם יהיה נכון להשקיע מאמצים בפרסום העסק שלו (בהנחה שיש לו עסק).

לקח 6

על האדם להקים משפחה (אם עדיין לא הקים) וליצור קשרים הרמוניים עם הסביבה. יהיה נכון לאדם זה לעסוק בשרות הציבור, אסתטיקה ויופי, עבודה מהבית או עסק משפחתי. (למען הדיוק יש צורך לבדוק את שאר המרכיבים במפה).

לקח 7

על האדם לתת מקום נרחב לרוח בחייו, בזמן זה יהיה נכון לאותו אדם ללמוד ולפתח את החשיבה. גם עיסוק במדיטציה יכול להיות נכון בזמן זה.

לקח 8

על האדם להוציא את רעיונותיו מהמחשבה למעשה, חשוב שייתן מקום לרוח בחייו. בזמן זה האדם צריך להיות מעשי יותר ולהשקיע אנרגיה רבה במימוש השאיפות שלו.

לקח 9

על האדם להיות רוחני יותר, לפתח אהבה ללא תנאי לבני אדם אחרים ולהשקיע בנתינה לזולת. בזמן זה יהיה נכון לאדם לתת מקום בחייו להעברת מסרים לבני אדם אחרים.

 

המאמרים באתר מוגשים להעשרת הידע שלכם והרחבת האופקים שלכם. כמובן שאינם יכולים להוות תחליף לייעוץ נומרולוגי.

(c) כל הזכויות שמורות לעידו הלפרין. העתקה של התוכן בכל צורה שהיא תוביל לתביעה משפטית.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Share on facebook
פייסבוק
Share on twitter
טוויטר
Share on whatsapp
וואטסאפ

לחצו לייק לדף הפייסבוק והתעדכנו כל יום במאמרים עם כל סודות הנומרולוגיה

אודות המחבר:

עידו הלפרין

עידו הלפרין

עידו הלפרין חוקר את תורת הנומרולוגיה כבר מעל 16 שנים. בין היתר כותב בעיתונות בנושא הנומרולוגיה, מוכר בעולם הטלוויזיה, עורך קורסים והרצאות, עורך ייעוצים נומרולוגיים אישיים וטלפוניים ומוכר היטב ברשת ובמדיה החברתית וניתן למצוא ברשת מאמרים מקצועיים רבים שכתב.

תגובות:

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן