מהי נומרולוגיה?

מהי תורת הנומרולוגיה?

מהי תורת הנומרולוגיה? וממה היא מורכבת? כולל קישורים להמון חישובים מעניינים עם הפירושים שלהם

מהי תורת הנומרולוגיה? ראשית ברצוני להסביר מהי נומרולוגיה שימושית, הנומרולוגיה השימושית היא שיטה שפיתחתי והיא בעצם שילוב של תורת הנומרולוגיה שמקורה בא מהפילוסוף והמתמטיקאי פיתגורס, לבין אלמנטים שונים מהיהדות, כמו סוד האותיות ומשמעות החודש העברי.

חשוב לציין אין קשר בין התאריך הלועזי ליהדות, לכן הנומרולוגיה של פיתגורס היא לא יהדות ואין דבר כזה נומרולוגיה קבלית. הסיבה שלתאריך הלועזי ישנה משמעות, היא מהסיבה הפשוטה, שכאשר בורא עולם ברא את העולם הוא תכנן תוכנית מושלמת, שבה אף תאריך לא נוצר במקרה, לכן לתאריכים נוספים מלבד התאריך העברי ישנה גם משמעות.

המטרה של הנומרולוגיה השימושית היא לספק פתרונות פרקטיים לבעיות, התלבטויות וקשיים בכל נושאי החיים. כדי לקרוא עוד על הנומרולוגיה השימושית לחץ כאן.

תורת הנומרולוגיה מתבססת בעיקר על ניתוח התאריך הלידה הלועזי, וניתוח השם הפרטי והשם המלא.

לאחר ניתוח זה נגלה את תכונות האדם, את הפוטנציאל שלו, ייעודו, הגורל שלו והתיקונים שלו בחייו הנוכחיים בעולם הזה. תכונותיו יעידו על התנהגותו בחברה, נטיותיו המקצועיות וכישוריו, המיניות שלו, פנימיותו, התנהגותו במצבי לחץ, רצונותיו, איך יתנהג בזוגיות ועוד…

חישוב גורלו יראה האם יוכל לממש את תכונותיו? ואם כן איך? מה הגורל רוצה שיגשים? לשם מה בא לעולם? ובאיזה סביבתיות הוא צריך להיות? האישה תימשך לגבר שיוכל להגשים את גורלה ובו תהיה לה נטייה לבחור.

הפוטנציאל שלו יראה לאן הוא יכול להגיע בחייו המקצועיים ובאילו תחומים. חשוב שהאדם יתחבר לפוטנציאל האמיתי שלו ועל פי הנומרולוגיה ניתן לראות מהו הפוטנציאל האמיתי של האדם.

הייעוד יראה מהו הדבר שהאדם חייו להגשים בחייו ולמה הוא צריך להתחבר במשך כל חייו.

התיקונים יראו מהם הקשיים שהאדם יצטרך להתמודד איתם.

לפני שהנשמה יורדת לעולם היא בוחרת את המשפחה, התאריך והשם שבו היא תיוולד. הנשמה יודעת בדיוק מה לבחור, לצורך המשך ההתפתחות שלה.

כל אדם מגשים את גורלו בתוך 36 שנות יעוד, המתחילות בין גיל 18 לגיל 26 , 36 השנים נחלקות לארבעה מחזורים, כאשר כל מחזור הוא בן 9 שנים, המחזור הראשון הוא החיפוש, השני הוא המציאה, השלישי הוא היתד ואחריו השיא. הנומרולוגיה חושפת מה הגורל רוצה מהאדם בכל מחזור לפי ניתוח המפה האישית של האדם, לכל אדם גורל אישי משלו שהנשמה שלו קבעה לו טרם ירידתה לעולם.

כל מחזור של 9 שנים מחולק לתשע שנים אישיות. בהתאם למפתו של האדם, לכל שנה פוטנציאל משלה לדוגמה: (חשוב לציין שלא מדובר בגילוי עתידות, כי אין דבר כזה, מדובר בפוטנציאל בלבד)

שנה 1- התחלות חדשות.

שנה 2- שנה של יצירת קשרים גם קשר זוגי.

שנה 3- שנת ההזדמנויות.

שנה 4- שנת משוב, הגורל מרמז לך על ידי הצלחה וכישלון מה אתה עושה בסדר ומה אתה צריך לשנות.

שנה 5- שנת השינויים.

שנה 6- חתונה או הרחבת המשפחה.

שנה 7- שנת משוב, הגורל שוב מרמז לך על ידי הצלחה או כישלון האם אתה בכיוון הנכון, אם אתה עדיין לא בכיוון, הכישלון יהיה חזק יותר משנה 4.

שנה 8- שנת ההתחזקות, שנה טובה מבחינת כספים.

שנה 9- שנת ההתלבטויות והסיומים לקראת ההתחלה החדשה שתבוא בשנה 1 שאחריה.

הנומרולוגיה משלבת בין כל האלמנטים הנ"ל: התכונות, הפוטנציאל, הגורל, הייעוד, התיקונים, השנים האישיות, החודש האישי והיום האישי יחד וכך נוצרת תמונה מפורטת על האדם בדיוק מפליא, מה שיכול לסייע לאדם לבחור את הבחירות הנכונות בחייו בדרך לאושר והצלחה ולחסוך ממנו הרבה סבל הנוצר מבחירות מוטעות ומהשלכותיהן.

חשוב לציין שבבסיס היהדות עומד משפט והוא "הכל צפוי אך הרשות נתונה". משפט זה אומר כי לכל אדם יש ייעוד מוגדר מראש איתו הוא בא לחיים ואותו הוא צריך להגשים, אך האדם יצטרך לקבל החלטות רבות במהלך שנות חייו. אם יחליט נכון, מהשמיים ישלחו לו הצלחה, אך אם יטעה, משמיים יכשילו אותו (כישלון שהוא בעצם לטובת האדם. מהשמיים תמיד הכל לטובה).

חשוב לי לשבור את המיתוס של גילוי עתידות. אין דבר כזה גילוי עתידות, מהסיבה הפשוטה ש"אין נבואה בימינו". כיום גילוי עתיד, הוא סך הכול ניחוש מושכל שבא מהבנה של העולם הרוחני ומניסיון. לכן אסור להבטיח לאף אדם שבעתיד יהיה כך וכך. כי ניחוש הוא רק ניחוש גם אם הוא ניחוש ממש טוב.

לכן אני פונה בבקשה אישית לכל המיסטיקנים אל תבטיחו, תציינו שמדובר בניחוש מושכל. אנשים סומכים עליכם ויש למילים שלכם השפעה עצומה עליהם. קחו אחריות, חיים של אנשים בידיים שלכם.

 

יש לך בעיות בזוגיות? בפרנסה? בקריירה? ישנו משבר נפשי? ישנה התלבטות בבחירת תחום לימודים מתאים? בצומת דרכים? רוצה לבדוק האם השם שלך נכון עבורך? ברצונך לבחור שם לתינוק החדש שלך?

בייעוץ נדבר על כל נושא שמטריד אותך בעולם. הנומרולוגיה באמת מספקת תשובות ופתרונות. אני מזמין אותך ליצור איתי קשר ולאפשר לי להשתמש בכל הניסיון והידע שלי כדי לעזור לך. אני מבטיח שאתן כל כולי כדי לכוון אותך לדרך הנכונה עבורך בכל תחומי החיים.

לפרטים על ייעוץ נומרולוגי בטלפון לחצו כאן.

לפרטים על ייעוץ נומרולוגי בפגישה לחצו כאן.

עידו הלפרין – מס' טל. ישיר: 054-2350096

המאמרים באתר מוגשים להעשרת הידע שלכם והרחבת האופקים שלכם. כמובן שאינם יכולים להוות תחליף לייעוץ נומרולוגי.

(c) כל הזכויות שמורות לעידו הלפרין.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן