מספר 1 בנומרולוגיה

מספר 1 בנומרולוגיה

במאמר זה ניתן ללמוד הכל על מספר 1 בנומרולוגיה, מהם תכונותיו? מהו ייעודו? כיצד מתנהג בזוגיות? כיצד מתנהג במיניות? כיצד מתנהג במצבי לחץ? מהם המקצועות שמתאימים לו? כיצד הילד מתנהג עם מספר זה? מהו הביטוי השלילי של מספר זה? ומהן חולשותיו הבריאותיות?

מספר 1 בנומרולוגיה – חשוב לציין שכל האמור במאמר הזה מדבר בעיקר על מי שיש לו מספר 1 במספר הגורל, לכן כדי למנוע בלבול תתייחסו לכל הכתוב במאמר רק אם מספר הגורל שלכם או לאדם שאתם בודקים הוא 1.

לחישוב מספר הגורל לחצו כאן! או צפו בסרטון הבא:

 

בתכונות:

מספר 1 מלמד על אדם שאינו הולך בתלם, הוא מרגיש צורך חזק לסלול את דרכו בחיים בדרך המקורית שלו. הוא טיפוס שאינו אוהב לקבל הוראות, אך אוהב מאוד לתת אותן. מקרין סמכות ובטחון, עומד בזכות עצמו, בעל חשיבה הגיונית ובעל כישרון ניהולי. מספר 1 חושש מאוד מפגיעה באגו.

בייעוד:

על האדם ללכת בדרך המקורית והאישית שלו, להיות בזכות עצמו. ללמוד לא להיות גאוותן מצד אחד ולא להיות קורבן מצד שני, בעצם עליו ללמוד להסתכל בגובה העיניים לאנשים.

בזוגיות:

מספר 1 אוהב להיות המנהל של הקשר הזוגי, יש לו נטייה לנהל את הבן זוג שלו. הוא יכול להיות מאוד שתלטן ובעל אגו.

בצד החיובי הוא עובד עם היגיון בריא ומכבד את הבן זוג שלו.

במיניות:

מספר 1 אוהב להיות זה ששולט באקט המיני, הוא חסר סבלנות כאשר האישה לא ממלאת את רצונותיו במיטה. מספר 1 לא חושף את רגשותיו מחשש לפגיעה באגו לכן הוא ישדר קרירות לפחות עד שהוא ירגיש בטוח עם הפרטנרית שלו וכאשר ירגיש בטוח ושאין סכנה לאגו רק אז הוא יביע את רגשותיו. המספר 1 משתמש בהגיון בחיי המין שלו. הוא גם יכול להיות מאוד מניפולטור כדי להכניס אישה שבה הוא חושק למיטה.

במצבי לחץ:

בחיובי: פועל בהגיון, החלטי ונותן כבוד לאחר.

בשלילי: פועל באגוצנטריות או בחוסר ביטחון.

מקצועות מתאימים:

תחום הניהול או עסק עצמאי.

אצל הילד:

זהו ילד שאינו אוהב לקבל הוראות, לכן צריך למצוא דרך יצירתית ועדינה כדי לגרום לו לעשות את מה שחשוב שיעשה. ילד עם מספר גורל 1 צריך לעזור לו לפתח עצמאות כבר בגיל צעיר וחשוב לתת לו ללכת בדרך הייחודית שלו, לזהות מה הוא אוהב ולתת לו ללכת בדרך זו, כמובן שזו צריכה להיות דרך חיובית, אם הילד נמשך לדרכים שליליות צריך למצוא דרך לשים לו גבולות.

הביטוי השלילי:

ישנן שתי אפשרויות, האחת שהאדם יהיה גאוותן ומתנשא והאפשרות השנייה שהאדם יהיה חסר ביטחון ותלותי. יכולות להיות בעיות בדימוי העצמי.

בריאות:

האזורים הרגישים בגוף הם ריאות ודרכי הנשימה, ראש הכולל עיניים אף, פה, שיניים ומוח. בעיות לחץ דם ועצמות. קיימת נטייה למתח רב לכן מומלץ לעשות מדיטציה של נשימות והרפיה.

הכל על שאר המספרים:

לפירוש מספר גורל 2 לחץ כאן.

לפירוש מספר גורל 3 לחץ כאן.

לפירוש מספר גורל 4 לחץ כאן.

לפירוש מספר גורל 5 לחץ כאן.

לפירוש מספר גורל 6 לחץ כאן.

לפירוש מספר גורל 7 לחץ כאן.

לפירוש מספר גורל 8 לחץ כאן.

לפירוש מספר גורל 9 לחץ כאן.

לפירוש מספר גורל 11 ו – 22 לחץ כאן.

 

המאמרים באתר מוגשים להעשרת הידע שלכם והרחבת האופקים שלכם. כמובן שאינם יכולים להוות תחליף לייעוץ נומרולוגי.

(c) כל הזכויות שמורות לעידו הלפרין. העתקה של התוכן בכל צורה שהיא תוביל לתביעה משפטית.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Share on facebook
פייסבוק
Share on twitter
טוויטר
Share on whatsapp
וואטסאפ

לחצו לייק לדף הפייסבוק והתעדכנו כל יום במאמרים עם כל סודות הנומרולוגיה

אודות המחבר:

עידו הלפרין

עידו הלפרין

עידו הלפרין חוקר את תורת הנומרולוגיה כבר מעל 16 שנים. בין היתר כותב בעיתונות בנושא הנומרולוגיה, מוכר בעולם הטלוויזיה, עורך קורסים והרצאות, עורך ייעוצים נומרולוגיים אישיים וטלפוניים ומוכר היטב ברשת ובמדיה החברתית וניתן למצוא ברשת מאמרים מקצועיים רבים שכתב.

תגובות:

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן