נומרולוגיה לפי שם

נומרולוגיה לפי שם

מה ניתן ללמוד על האדם על פי שמו הפרטי והמלא? והאם שם האדם הוא מקרי או שנקבע בשמיים?

נומרולוגיה לפי שם – בנומרולוגיה שם האדם יראה על תכונות דומיננטיות ושאיפות של האדם, בנוסף השם ילמד על תיקונים שהאדם צריך לתקן בעולם הזה, בעוד תאריך הלידה יראה על תכונות, על תיקונים, על הפוטנציאל, על מספר הגורל והייעוד של האדם בחייו הנוכחיים.

על פי סוד האותיות שמלמדת תורת הקבלה ניתן לראות תכונות אצל האדם, בעוד האות הראשונה תהיה האות הדומיננטית בשמו. ישנה אפשרות לראות תכונות נוספות אצל האדם לפי סוד הצליל (הניקוד בשם).

לסוד האותיות והצליל ישנה השפעה עצומה, כידוע אלוקים ברא את העולם בעזרת 22 האותיות העבריות.

סוד האותיות, וסוד הצליל קשורים לקבלה ולא לנומרולוגיה.

הגימטריה הקטנה של השם הפרטי ושם המשפחה תלמד הרבה על משמעות השם לעומקו. הגימטריה הקטנה של אותיות האהוי בשם המלא תלמד על שאיפה, הגימטרייה הקטנה של השם המלא תלמד על שאיפה חזקה ותכונות דומיננטיות, הגימטרייה הקטנה של השם הפרטי תלמד על תכונות, והגימטרייה של העיצורים בשם המלא תלמד על מנגנון ההגנה של האדם.

נומרולוגיה לפי שם ותאריך לידה תיתן תמונה מדויקת על האדם, עד כדי כך שהנומרולוג יבין את האדם יותר טוב ממה שהאדם מבין את עצמו.

האם השם שנקבע לתינוק הוא מהשמיים?

השם שהאדם מקבל בהיוולדו הוא אינו מקרי, הנשמה לפני שהיא יורדת לעולם היא יודעת בדיוק את השם הפרטי ושם המשפחה שהיא צריכה ואפילו את שמות ההורים היא בוחרת לא במקרה. כאשר האם בוחרת את השם לתינוק שלה היא מקבלת השראה משמיים לבחירת השם, שיתאים בדיוק למה שהנשמה בחרה לעצמה.

ואיך הנומרולוג יכול לעזור?

כאשר בודק הנומרולוג נומרולוגיה לפי שם, הוא יכול לעזור למתייעץ בבחירת שם לתינוק, בהבנת תכונותיו (כישרונותיו, חולשותיו, התנהגותו, נטיותיו וכו'.) של האדם לעומק. בנוסף הנומרולוג יכול לעזור למתייעץ בשינוי שם, ובהבנת התיקון שלו בעולם הזה (לכל אדם תיקונים משלו) לפי המספרים החסרים ולפי החובות קרמאתיים.

 

המאמרים באתר מוגשים להעשרת הידע שלכם והרחבת האופקים שלכם. כמובן שאינם יכולים להוות תחליף לייעוץ נומרולוגי.

(c) כל הזכויות שמורות לעידו הלפרין. העתקה של התוכן בכל צורה שהיא תוביל לתביעה משפטית.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Share on facebook
פייסבוק
Share on twitter
טוויטר
Share on whatsapp
וואטסאפ

לחצו לייק לדף הפייסבוק והתעדכנו כל יום במאמרים עם כל סודות הנומרולוגיה

אודות המחבר:

עידו הלפרין

עידו הלפרין

עידו הלפרין חוקר את תורת הנומרולוגיה כבר מעל 16 שנים. בין היתר כותב בעיתונות בנושא הנומרולוגיה, מוכר בעולם הטלוויזיה, עורך קורסים והרצאות, עורך ייעוצים נומרולוגיים אישיים וטלפוניים ומוכר היטב ברשת ובמדיה החברתית וניתן למצוא ברשת מאמרים מקצועיים רבים שכתב.

תגובות:

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן