ייעוץ נומרולוגי בפגישה

ייעוץ נומרולוגי בפגישה

יש לך בעיות בזוגיות? במימוש העצמי? בפרנסה? בקריירה? הנך במשבר? ישנה התלבטות בבחירת תחום לימודים מתאים? בצומת דרכים? מודאגת בנוגע לילד או הילדה שלך? ישנו נושא אחר שמטריד אותך?

דרך ייעוץ נומרולוגי בפגישה אתן לך מענה מדויק ומועיל לכל שאלה שמטרידה אותך.

שאלות נפוצות:

האם הוא מתאים לי?

המפות הנומרולוגיות שלך ושל בן הזוג שלך יגידו לי האם ישנה התאמה בניכם, אם אלו קשיים אתם מתמודדים ומה ניתן לשפר בזוגיות שלכם.

מתי אכיר את האחד?

אם ישנן סיבות שמעכבות את הזוגיות מלהגיע, אראה אותם במפה הנומרולוגית שלך ואתן לך את הידע כיצד לעקוף עיכובים אלו. בנוסף אראה את העיתוי המתאים והנכון, בו יש את הפוטנציאל הגבוה ביותר לזוגיות משמעותית. אומר לך גם אלו תכונות את צריכה שיהיו בבן זוגך.

איזה מקצוע או תחום לימודים מתאים לי?

לפני הרשמה ללימודים או חיפוש אחר מקצוע, הנך רוצה לדעת בביטחון שהתחום אותו בחרת הוא התחום הנכון ביותר עבורך. המפה הנומרולוגית שלך תגיד מהם הכישרונות שלך ומהן החולשות שלך. אראה גם מהו הפוטנציאל שלך ובאלו תחומים תהיה לך הצלחה והגשמה עצמית אמיתית.

מה יהיה עם הילד או הילדה שלי בנושא זוגיות?

מודאגת מכך שהבן או הבת שלך ללא זוגיות? או שעדיין לא התחתנו? המפה הנומרולוגית של בנך או בתך תגיד לי מה מעכב את הזוגיות או החתונה ומתי העיתוי הפוטנציאלי ביותר ליצירת זוגיות משמעותית שתוביל לחתונה.

מה יהיה עם הילד או הילדה שלי בנושא עבודה?

מודאגת מכך שהבן או הבת שלך אינם מוצאים את עצמם מבחינה תעסוקתית? מבדיקת המפה הנומרולוגית של בנך או בתך אראה מהם הכישרונות והחולשות שלהם, מה חוסם אותם מבחינה מקצועית ומה הפוטנציאל האישי שלהם אותו הם יכולים להגשים.

האם אפשר להציל את הזוגיות או הנישואין?

הזוגיות או הנישואין שלך במשבר? מבדיקת המפה הנומרולוגית שלך ושל בן זוגך אראה האם ניתן להציל את הזוגיות ואם כן, על אלו דברים את ובן זוגך תצטרכו לעבוד בזוגיות שלכם כדי להציל אותה.

האם יש לי פוטנציאל להצלחה?

לכל אדם ישנו פוטנציאל להצלחה, כדי להצליח עליך לעבוד נכון ולהתחבר לפוטנציאל האמיתי שלך. המפה הנומרולוגית שלך תגיד לי ברמת דיוק של פרטי פרטים, מה עליך לעשות כדי להצליח ועל מה עליך לעבוד כדי להתגבר על מה שמעכב לך את ההצלחה.

מה יהיה בנושא הפרנסה?

הצלחה בפרנסה תלויה בנושאים רבים. מבדיקת המפה הנומרולוגית שלך אראה מה חוסם את הפרנסה שלך ואתן לך את ההכוונה כיצד להגדיל אותה.

אני בצומת דרכים ואין לי מושג לאן לפנות?

להיות בצומת דרכים ולא לדעת לאן לפנות זהו מצב מאוד מבלבל ולעיתים יש צורך ביועץ חיצוני שיראה את הדרך הנכונה. מבדיקת המפה הנומרולוגית שלך אדע לעשות לך סדר בראש ולכוון אותך לכיוון הטוב ביותר עבורך.

היתרונות בייעוץ נומרולוגי בפגישה:

משך הייעוץ בפגישה הוא עד שעה ורבע לעומת ייעוץ טלפוני שנמשך עד שעה.

ייעוץ הנערך פנים אל מול פנים הוא עוצמתי יותר.

הייעוץ נערך באווירה נעימה לצד כוס קפה חם.

פרטים על ייעוץ נומרולוגי בפגישה:

הייעוץ הנומרולוגי בפגישה אורך כעד שעה ורבע.

לפני הייעוץ אבקש את הפרטים האישיים שלך, של הילדים ושל בן או בת הזוג. הפרטים כוללים תאריך לידה, שם פרטי ושם משפחה. כך שלפני הייעוץ יהיו לי כבר מפות נומרולוגיות מוכנות. במפות אלה אני מתעמק עוד לפני הייעוץ כך ששום פרט חשוב לא יעלם מעיני.

לפני הייעוץ נגדיר את הציפיות שלך מהייעוץ ומהן המטרות שאנחנו רוצים להשיג ממנו.

קטעים מהמלצות של לקוחות:

רויטל טיבי – קופר

"קלעת בול בכל מילה שאמרת ועזרת לי להבין המון המון דברים שלא הייתי מבינה בדרך אחרת."

מיכל צברי

"תודה על הרגישות הרבה שגילית ועל המקצועיות ,ידעת להגיד לי את מה שהייתי צריכה לשמוע מזמן ועל כך אני מודה לך ".

דורית הדר עוזרי

"יעוץ מקצועי ואמין אין ספק. אמרת לי מה שהייתי צריכה לשמוע כדי לחזק את התלבטויות השונות שלי. נתת לי כיוון קדימה ועל זה אני מודה לך."

הודיה טללה

"אין ספק שעזרת לי מאוד! הכנות והאמינות שלך, קלעת בול בכל מה שאמרת."

מחיר ייעוץ נומרולוגי בפגישה הוא 400 ש"ח.

אני מזמין אותך ליצור איתי קשר:

054-2350096

עידו הלפרין נומרולוג בעל וותק של מעל 16 שנים בייעוצים נומרולוגיים.

אתם מוזמנים להתרשם מהמקצועיות וההבנה העמוקה שלי בתחום הנומרולוגיה בעשרות רבות של מאמרים מקוריים שלי שכתבתי באתר בנושא תורת הנומרולוגיה. לצפייה במאמרים לחצו כאן.

ייעוץ נומרולוגי ניתן לעשות גם דרך הטלפון. לייעוץ נומרולוגי דרך הטלפון לחץ כאן.

כדי לדעת מהי נומרולוגיה שימושית? השיטה איתה אני עובד לחצו כאן.

(c) כל הזכויות שמורות לעידו הלפרין. העתקה של התוכן בכל צורה שהיא תוביל לתביעה משפטית.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן