מסיבת רווקות נומרולוגיה

מסיבת רווקות נומרולוגיה

רוצה לשמח את חברתך הכלה במסיבת רווקות מושלמת?

מסיבת רווקות נומרולוגיה – מסיבת רווקות של פעם בחיים אשר מועברת בקלילות ובכיף גדול, בה כל אחת מהבנות מקבלות תשומת לב מיוחדת. זו מסיבה נומרולוגית מרתקת שמגבשת את כל החברות לפני החתונה והכל במטרה לשמח את הכלה.

הכלה מקבלת הפתעה מכובדת ומרשימה.

מה בתוכנית של מסיבת רווקות נומרולוגיה?

הרצאה חווייתית על זוגיות לפי הנומרולוגיה, תוך כדי שאני אלמד את הבנות לחשב חישוב פשוט, שדרכו כל את מהבנות תגלה הרבה דברים מפתיעים בנוגע לזוגיות שלה.

הרצאה חווייתית על הקריירה והפוטנציאל האישי של כל אחת מהבנות לפי הנומרולוגיה, גם תוך כדי שאלמד את הבנות לבצע חישוב פשוט, שדרכו כל אחת מהבנות תגלה המון דברים חשובים לגבי עצמה.

לקראת סיום הערב אענה לכל אחת מהבנות על שאלה אחת.

הכלה מקבלת ייעוץ מלא בזמן שנוח לה, ובנוסף מפה נומרולוגית כתובה ששם אכתוב לה את כל הדברים החשובים שהיא צריכה לדעת ולזכור.

אני אישית מאוד אוהב להנחות מסיבת רווקות מהסיבה הפשוטה שלשמח כלה היא מצווה גדולה 😊

קצת עלי, שמי עידו הלפרין יש לי ניסיון של שנים בהנחיה של מסיבות רווקות ו – 16 שנות ניסיון בייעוץ נומרולוגי. בין היתר אני כותב בעיתונות בנושא הנומרולוגיה, מוכר בעולם הטלוויזיה, עורך קורסים והרצאות, עורך ייעוצים נומרולוגיים אישיים וטלפוניים ומוכר היטב ברשת ובמדיה החברתית וניתן למצוא ברשת מאמרים מקצועיים רבים שכתבתי.

אני מזמין אתכן ליצור איתי קשר – הכלה ושאר הבנות יודו לך אחרי זה 😊

הנייד שלי הוא 054-2350096

אתן מוזמנות להתרשם מהמקצועיות וההבנה העמוקה שלי בתחום הנומרולוגיה בעשרות רבות של מאמרים מקוריים שלי שכתבתי באתר בנושא תורת הנומרולוגיה. לצפייה במאמרים לחצו כאן.

(c) כל הזכויות שמורות לעידו הלפרין. העתקה של התוכן בכל צורה שהיא תוביל לתביעה משפטית.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן