מתנה מקורית לאהוב – ייעוץ נומרולוגי

מתנה מקורית

חיפשת מתנה מקורית לאדם קרוב אליך ולא מצאת משהו מיוחד? יש לי פתרון בשבילך והוא ייעוץ נומרולוגי כמתנה מקורית ומיוחדת.

אז אלו סוגי חבילות מתנה מקורית ניתן לקנות?

חבילת ייעוץ נומרולוגי כתוב:

מתנה מקורית שהקרוב שלך לא ישכח לעולם. אני בעצם כותב תוכן מעניין וחשוב על האדם שלו אתה רוצה לתת את המתנה. אורך הכתיבה הוא בין 450 ל – 600 מילים.

מחיר המתנה – 400 ש"ח.

חבילת ייעוץ נומרולוגי בטלפון:

מתנה כייפית שהקרוב שלך בטוח יאהב היא ייעוץ נומרולוגי דרך הטלפון. הייעוץ אורך כעד שעה והאדם שלו קנית את המתנה יוכל להתייעץ בכל נושא שחשוב לו ומעניין אותו.

מחיר המתנה – 250 ש"ח

חבילת ייעוץ נומרולוגי בפגישה:

מתנה מרשימה שהקרוב שלך מאוד יעריך היא ייעוץ נומרולוגי בפגישה. הייעוץ אורך כעד שעה ורבע והאדם שלו קנית את המתנה יוכל להתייעץ בכל נושא שחשוב לו ומעניין אותו והכל באווירה נעימה לצד כוס קפה חם.

מחיר המתנה – 400 ש"ח

ניתן לשלם על המתנה בכרטיס אשראי.

עידו הלפרין הוא נומרולוג בעל שם, עם 16 שנות ניסיון בתחום הנומרולוגיה. הלפרין הוא נכדו של הרב המקובל כמוס עגיב זצ"ל, מנהיגה הרוחני של עדת יהודי לוב. לצד צבירת ידע רב בקורסים מקצועיים שונים, כתב הלפרין מאמרים מקצועיים רבים לצד מאמרי עיתונות מרתקים, ערך קורסים, השתלמויות והרצאות, הופיע בתוכניות טלוויזיה שונות ופועל רבות בנושא הנומרולוגיה אל מול משתמשי הרשתות החברתיות.

אני מזמין אותך ליצור איתי קשר:

054-2350096

אתם מוזמנים להתרשם מהמקצועיות וההבנה העמוקה שלי בתחום הנומרולוגיה בעשרות רבות של מאמרים מקוריים שלי שכתבתי באתר בנושא תורת הנומרולוגיה. לצפייה במאמרים לחצו כאן.

כדי לדעת מהי נומרולוגיה שימושית? השיטה איתה אני עובד לחצו כאן.

 

(c) כל הזכויות שמורות לעידו הלפרין. העתקה של התוכן בכל צורה שהיא תוביל לתביעה משפטית.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן