קארמה ונומרולוגיה

קארמה

מהי קארמה? מהם החוקים הקארמתיים? מה הקשר בין קארמה לנומרולוגיה? ואיך הקארמה קשורה לסבל שלכם או לאושר שלכם?

קארמה היא בעצם מחזור של יחסי סיבה ותוצאה בין גלגול לגלגול, זאת אומרת כל מה שנעשה בגלגול הזה ישפיע על הגלגול הבא.

קארמה יכולה להיות גם יחסי סיבה ותוצאה בתוך הגלגול הנוכחי, זאת אומרת מעשים שאנו עושים בגלגול הזה ישפיעו גם על הגלגול הזה.

חוקי הקארמה והקשרן הנומרולוגי:

חוק ההמשך

כל עצם בשאיפה להמשיך בתנועה שלו או במנוחה שלו באותו הכיוון ובדיוק באותה מהירות אלא אם כן משהו יפריע לתנועה שלו בצורה מסוימת.

כך גם לטוב ולרע פועלת הקארמה מגלגולים קודמים.

קארמה טובה מגלגולים קודמים היא כאשר כישרונות, ידע ונטיות חיוביות ממשיכות עם האדם מגלגולו הקודם.

לדוגמה, אדם שנולד עם מספר גורל 1 המלמד על כישרון ניהולי, אז יתכן שבגלגול הקודם האדם עסק בניהול.

קארמה רעה מגלגולים קודמים היא המשך של דפוסים שלילים מהגלגול הקודם שעל האדם מוטלת החובה לתקן בגלגול הנוכחי.

לדוגמה, אדם שנולד עם מספר 1 (בייחוד 1\19 חוב קארמתי) שהיה גאוותן בגלגול הקודם, בגלגול הנוכחי יתכן שיחווה רגשי נחיתות, עד שילמד את השיעור.

חוק התנועה

פיזיקלית כאשר איזשהו עצם נזרק לכיוון כלשהו אותו עצם לא ימשיך בתנועה שלו לנצח מהסיבה שכוחות הטבע יפעלו עליו ובשלב מסוים יתגברו עליו ויטו או יעצרו אותו מהתנועה שלו. כלומר העצם יצטרך דחיפה נוספת על מנת להמשיך בתנועה שלו.

כך גם מבחינה קארמתית, הכישרונות מהגלגולים קודמים שהאדם לא יעורר עד גיל מסוים ("ייתן דחיפה"), כבר לא יוכלו לבוא יותר לידי ביטוי.

לדוגמה, אדם שבגלגולו הקודם היה לו מספר גורל 2 שמלמד על כישרון דיפלומטי ובגלגול הנוכחי אין לו בכלל מספר 2 במפה, אז כל עוד האדם בגלגול הנוכחי לא ירענן את הכישרון הדיפלומטי עד גיל מסוים אז הכישרון כבר לא יבוא לידי ביטוי.

חוק הבומרנג

כאשר האדם יזרוק כדור אל קיר, הדבר הטבעי שיקרה הוא שהכדור יפגע בקיר ויחזור אליו בחזרה. כך עובד חוק הבומרנג הקארמתי, כל מעשה טוב או רע שיעשה האדם יחזור אליו בחזרה. הדבר דומה לכתוב ביהדות שהאלוקים מנהיג את העולם במידה כנגד מידה. הבומרנג הקארמתי יכול לפעול בתוך הגלגול הנוכחי, או מהגלגול הקודם לגלגול הנוכחי.

לדוגמה, אדם שבגלגולו הקודם היה מספר גורל 8 עשיר ותרם כספים רבים לנזקקים, אז בגלגול הנוכחי יזכה אף לאושר גדול יותר.

דוגמה אחרת, אדם שהיה בגלגולו הקודם 8 עשיר, אך את עושרו השיג בחוסר יושר ופגיעה באחרים, אז בגלגול הנוכחי יתכן שיהיה אדם עני וחסר אמצעים.

חוק המצטבר

הקארמה מצטברת, זאת אומרת שהדברים שהאדם לא התמודד איתם בגלגול הקודם, עליו יהיה להתמודד איתם בגלגול הנוכחי וככל שיותר דברים מצטברים כך ההתמודדות תהיה יותר קשה בגלגול הנוכחי.

לדוגמה, אדם עם מספר חסר 2 המלמד על חוסר איזון רגשי וקשיים, קשור בחוסר התמודדות עם רגשות, אינטימיות וקירבה בגלגול הקודם, ולכן בגלגול הנוכחי יצטרך להתמודד עם האנרגיה השלילית של המספר 2. אם יהיו לאותו אדם מספרים חסרים נוספים, יצטרך להתמודד עם כולם.

חוק כפל השכר

חוק קארמתי זה מלמד שכל דבר טוב שעושה האדם, יחזור עליו ובגדול בגלגול הבא אחריו. אדם שזוכה לאושר ועושר בגלגול הנוכחי זה בזכות דברים טובים שעשה בגלגול הקודם.

לדוגמה, אדם שבגלגולו הקודם היה מספר 9 ותרם לקהילה רבות, בגלגול הנוכחי יכול להיוולד עם מספרים 5 ו – 8 חזקים במפתו ולזכות בעושר ופרסום.

חוק איזון הניגודים ההתנהגותיים

חוק קארמתי זה מלמד על הצורך לאזן בין ניגודים התנהגותיים מגלגול לגלגול. זאת אומרת אדם שהיה גאוותן בגלגול הקודם יהיה חסר ביטחון בגלגול שאחריו, או אדם שהיה חומרי בגלגולו הקודם יהיה רוחני בגלגול שאחריו וכו'. כל זה עד שהאדם מוצא את האיזון באותו נושא וכך יכול להמשיך כמאוזן בגלגול הבא.

לדוגמה, אדם בגלגול הקודם היה עם מספר 5 שלילי המלמד על חופש מופרז, בגלגול הנוכחי יכול להיוולד עם מספר 4 שלילי היכול ללמד על אדם שמכור לעבודה. לפי דוגמה זאת כאשר האדם ילמד לאזן בין החופש לעבודה הוא יוכל בגלגול הבא להיוולד כמאוזן בנושא זה.

בין גלגול לגלגול הנשמה רואה את כל הגלגולים שעברה ומתוך כל זה מבינה את הסיבה לכל הסבל או האושר שחוותה בחייה הארציים. כמובן שכאשר האדם נולד וגודל הוא שוכח הכל ואינו מבין את מקור סבלו בחיים אלה שהוא בסה"כ בא כתוצאה מקארמה של גלגולים קודמים.

חשוב לציין של הסבל שבא מהשמיים הוא בסופו של דבר לטובת הנשמה.

 

המאמרים באתר מוגשים להעשרת הידע שלכם והרחבת האופקים שלכם. כמובן שאינם יכולים להוות תחליף לייעוץ נומרולוגי.

(c) כל הזכויות שמורות לעידו הלפרין. העתקה של התוכן בכל צורה שהיא תוביל לתביעה משפטית.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Share on facebook
פייסבוק
Share on twitter
טוויטר
Share on whatsapp
וואטסאפ

לחצו לייק לדף הפייסבוק והתעדכנו כל יום במאמרים עם כל סודות הנומרולוגיה

אודות המחבר:

עידו הלפרין

עידו הלפרין

עידו הלפרין חוקר את תורת הנומרולוגיה כבר מעל 16 שנים. בין היתר כותב בעיתונות בנושא הנומרולוגיה, מוכר בעולם הטלוויזיה, עורך קורסים והרצאות, עורך ייעוצים נומרולוגיים אישיים וטלפוניים ומוכר היטב ברשת ובמדיה החברתית וניתן למצוא ברשת מאמרים מקצועיים רבים שכתב.

תגובות:

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן