שינוי שם נומרולוגיה

שינוי שם נומרולוגיה

מתי מומלץ לשנות או להוסיף שם? האם שינוי או הוספת שם באמת יכול לשנות את החיים? מה הנומרולוג חייב לבדוק בעת שינוי או הוספת שם? ואיך אני יכול לעזור לך בזה?

שינוי שם נומרולוגיה – אנשים מעוניינים לשנות או להוסיף שם מסיבות שונות כמו: מזל רע, קשיים בחיים או שהם לא מתחברים לשם או לא אוהבים אותו. ישנם אנשים המעוניינים להוסיף שם כדי שיפתח להם את המזל.

האם באמת שינוי או הוספת שם יכול לפתור בעיות אלו?

התשובה היא כן, אך הנומרולוג שעוסק בשינוי שם או הוספת שם חייב להיות נומרולוג מקצועי שמבין את משמעות השמות ותאריך הלידה באופן מעמיק ומקצועי בכל הקשור לעולם הנומרולוגיה.

כאשר בודקים שם חדש צריך לבדוק אותו מול שם המשפחה וגם מול תאריך הלידה. השם הוא בעצם תכונה, תכונה זו יכולה לשרת את האדם או לא לשרת אותו. בעצם שילוב השם הפרטי עם שם המשפחה יוצר תכונות. הנומרולוג חייב לבדוק את הגורל והפוטנציאל של האדם (המורכבים מהתאריך) ואז לבדוק שהתכונות שנוצרות מהשילוב של השם הפרטי עם שם המשפחה יעזרו לאדם בהגשמת הגורל שלו. נניח בגורל רשום לאדם משימה מסוימת ואין לו שום תכונה שתעזור לו להגשים את המשימה, התוצאה תהיה בעיה או קושי, בעיה זו תיצור חסכים ואפשר להגיד גם סוג של מזל רע. לכן שם חדש יכול ליצור תכונה שתעזור לאדם להגשים את המשימות שבגורלו (הפסגות).

ישנה אפשרות נוספת שהם המולד שירת את האדם עד שלב מסוים בחיים, ובשלב זה שהשם כבר פחות משרת אותו, אז מומלץ למצוא שם חדש שיפתח לאותו אדם דרך חדשה, נכונה ומתאימה יותר.

דבר נוסף שיש לבדוק בעניין שינוי שם הוא את התיקונים בחובות הקארמתיים וגם התיקונים שבמספרים החסרים שיש לאדם, שם חדש יכול לעזור לאדם לתקן את שעליו לתקן. תיקונים הם תמיד קושי וגם כאן אפשר להגיד סוג של מזל רע. שינוי שם או שם נוסף יכול להקל על האדם עם התיקונים והקשיים שבאים בעקבותיהם.

עוד דבר שיש לבדוק בשינוי שם או הוספת שם, זה את סוד האותיות. הרעיון הוא לבדוק אותיות מתאימות לפי הקושי של האדם בחייו ולהתאים את האותיות המתאימות שיעזרו לו.

האם קיימת אפשרות שהשם שלך תוקע ומקשה עליך בחיים? התשובה היא לא בהכרח, אבל בהחלט קיימת אפשרות כזו.

שינוי שם נומרולוגיה – בייעוץ של שינוי שם אני בודק האם באמת הבעיות שלך נובעות מהשם? אם התשובה היא כן אז אני יעזור לך למצוא שם שיהיה נכון עבורך שיעזור לך לצאת מבעיות אלו. אם הבעיות אינן קשורות בשם אז אני אמליץ לך על ייעוץ נומרולוגי בו נדבר על הקשיים שלך ועל הדרך לצאת מהם. כבר עזרתי להמון אנשים בשינוי שם והתוצאות היו מדהימות. אני מבטיח שאתן את כל כולי שהם החדש שלך יהיה השם הטוב ביותר עבורך. אני מזמין אותך באהבה ליצור קשר.

מחיר הייעוץ נומרולוגי בשינוי שם הוא 180 ש"ח

ניתן לשלם בכרטיס אשראי

המאמרים באתר מוגשים להעשרת הידע שלכם והרחבת האופקים שלכם. כמובן שאינם יכולים להוות תחליף לייעוץ נומרולוגי.

(c) כל הזכויות שמורות לעידו הלפרין. העתקה של התוכן בכל צורה שהיא תוביל לתביעה משפטית.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Share on facebook
פייסבוק
Share on twitter
טוויטר
Share on whatsapp
וואטסאפ

לחצו לייק לדף הפייסבוק והתעדכנו כל יום במאמרים עם כל סודות הנומרולוגיה

אודות המחבר:

עידו הלפרין

עידו הלפרין

עידו הלפרין חוקר את תורת הנומרולוגיה כבר מעל 16 שנים. בין היתר כותב בעיתונות בנושא הנומרולוגיה, מוכר בעולם הטלוויזיה, עורך קורסים והרצאות, עורך ייעוצים נומרולוגיים אישיים וטלפוניים ומוכר היטב ברשת ובמדיה החברתית וניתן למצוא ברשת מאמרים מקצועיים רבים שכתב.

תגובות:

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן