שמות מהתנ"ך לבנים

שמות מהתנ"ך לבנים

מבחר שמות מהתנ"ך לבנים עם כל הפירושים לכל השמות. בחרי את השם לתינוק שלך לפי התכונות שהיית רוצה שיהיו לו.

במאמר זה אתן לכם שמות מהתנ"ך לבנים ובנוסף את פירושם הנומרולוגי (לא הקבלי). חשוב לציין שכאשר רוצים לבחור שם לתינוק חשוב לבדוק את השם מול התאריך כדי לבדוק אם השם באמת מתאים לתינוק, לשם כך יש צורך להתייעץ עם נומרולוג מומחה.

כאשר את מעוניינת לבחור שם לתינוקך מומלץ שיהיה שם של צדיק מהתנ"ך.

לא מומלץ לבחור לתינוקך שם של רשע מהתנ"ך.

חשוב לציין שהשם הוא רק מרכיב אחד מהמפה הנומרולוגית שמורכבת מהמון מספרים.

אם את מעוניינת להעמיק את המחקר על משמעות השמות את מוזמנת להיכנס למאמר שכתבתי על סוד האותיות ומאמר נוסף על פירוש שמות.

למאגר ענק של שמות לבנות עם פירושים לחצו כאן.

למאגר ענק של שמות לבנים עם פירושים לחצו כאן.

להלן שמות מהתנ"ך לבנים עם הפירושים:

מספר 1:

אביתר, אורי, יצחק

מספר 1 מורה על תכונות של מנהיגות, אינו אוהב לקבל הוראות, חשיבתו הגיונית, יכול להיות מנהל או עצמאי, בעל אגו שיצטרך ללמוד לעדן במשך חייו.

מספר 2:

איתן, הלל, יעקב, נדב

מספר 2 מורה על רגישות, הרגש יכול להיות חיובי או שלילי, בעל יכולת להאזין לאחר, אוהב להיות בזוגיות, דיפלומט, מתאים לו לעסוק בתחומים שקשורים לרגש, נשים או ילדים.

מספר 3:

אלדד, יובל, יוסף

מספר 3 מורה על יצירתיות, מזל טוב, תמיד הדברים מסתדרים לו בדקה ה-90, אופטימי, קליל, צעיר לנצח, בעל חוש הומור, בעל אמונה, הרבה פעמים התנהג כתמים, בעל יכולת לרומם את רוח הזולת, מתאים לו לעסוק בתחומי היצירה.

מספר 4:

אבי, בועז, מתן

מספר 4 מורה על תכונות של אדם שאוהב מסגרת ושגרה, ביקורתי, מופנם, יורד לפרטים הקטנים, מאלתר, פרפקציוניסט, רואה את העולם מהזווית האישית שלו, עקשן, פרקטי, עם רגליים על הקרקע. מתאים לו לעסוק בתחומים שיש בהם מסגרת מסודרת.

מספר 5:

אברהם, דניאל, יאיר, נתן, ערן, רפאל

מספר 5 מורה על אדם שאוהב חופש ושינויים, צריך את המרחב שלו, לא אוהב מקומות סגורים, צריך אקשן ושלא יהיה לו משעמם, פתוח, בעל פוטנציאל לפרסום, בעל יצר מיני חזק, לא אוהב שחונקים אותו, שונא מסגרות. מתאים לו לעסוק בתחומי התקשורת, הפרסום, השיווק והמכירה, או כל עבודה שלא תהיה לו משעממת.

מספר 6:

אסף, יותם

מספר 6 מורה על אדם משפחתי, קשור להוריו וקשור למשפחה שהקים, אוהב שהדברים הולכים בדרך שלו, מעדיף שהאישה תשים את המשפחה בראש סדר העדיפויות שלה, בעל אהבה, אוהב ריגושים, לרוב נראה טוב. מתאים לו לעסוק בתחומים שקשורים לשרות הציבור או עבודה מהבית או עסק משפחתי.

מספר 7:

אהוד, גד, גדעון

מספר 7 מורה על אדם אינטליגנטי, בעל חשיבה מעמיקה, רוחני, אינטואיטיבי, אוהב את השקט והפרטיות, הרבה פעמים יכול להיות חרד. מתאים לו לעסוק בתחומים שדורשים חשיבה מעמיקה, גם תחומי הטיפול וההדרכה יכולים להתאים לו.

מספר 8:

אביאל, אבישי, גדי יהונתן

מספר 8 מורה על אדם מאוד כישרוני שיכול לעשות הכול, הבעיה אצלו היא הנטייה להתפזר, לכן מומלץ לו להתמקד כל פעם בדבר אחד ולא להתפזר. הוא חזק ומחושל, בעל פוטנציאל לשפע ופרסום, עליו ללמוד לשלב בין רוח לחומר. מתאים לו להיות בעמדת סמכות וכוח.

מספר 9:

אדם, אור, עידו

מספר 9 מורה על אדם בעל יכולות ורבליות מאוד גבוהות, בעל לב טוב ואהבת חינם לבני אדם, רוחני, יכול להיות עצבני הרבה פעמים. מתאים לו לעסוק בכל התחומים בהם הפה הוא כלי העבודה כמו: מורה, מדריך, יועץ, מרצה, עורך דין, פוליטיקאי וכו', מתאים לו גם תחומים בהם יש נתינה לאחר.

המאמרים באתר מוגשים להעשרת הידע שלכם והרחבת האופקים שלכם. כמובן שאינם יכולים להוות תחליף לייעוץ נומרולוגי.

(c) כל הזכויות שמורות לעידו הלפרין. העתקה של התוכן בכל צורה שהיא תוביל לתביעה משפטית.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Share on facebook
פייסבוק
Share on twitter
טוויטר
Share on whatsapp
וואטסאפ

לחצו לייק לדף הפייסבוק והתעדכנו כל יום במאמרים עם כל סודות הנומרולוגיה

אודות המחבר:

עידו הלפרין

עידו הלפרין

עידו הלפרין חוקר את תורת הנומרולוגיה כבר מעל 16 שנים. בין היתר כותב בעיתונות בנושא הנומרולוגיה, מוכר בעולם הטלוויזיה, עורך קורסים והרצאות, עורך ייעוצים נומרולוגיים אישיים וטלפוניים ומוכר היטב ברשת ובמדיה החברתית וניתן למצוא ברשת מאמרים מקצועיים רבים שכתב.

תגובות:

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן