תחזית יומית ותחזית חודשית בנומרולוגיה עם כל הפירושים

תחזית יומית

למדו לעשות לעצמכם תחזית יומית ותחזית חודשית, וגלו אילו מהלכים כדאי או לא כדאי לעשות בהתאם לחודש והיום בו אתם נמצאים?

במאמר זה אתן לכם את כל הפירושים של הימים האישיים והחודשים האישיים לפי הנומרולוגיה כך שתוכלו להכין לעצמכם תחזית יומית ותחזית חודשית.

אין להתייחס לימים או החודשים האישיים כגילוי עתידות, אלא כפוטנציאל טוב או פחות טוב למהלכים מסוימים בחיים. יש לזכור את הנאמר בפרשת שופטים, תָּמִים תִּהְיֶה עִם יְ"יָ אֱלֹהֶיךָ [דברים י"ח, י"ג]. זאת אומרת שהבדיקה של הימים, החודשים והשנים האישיות לא תמיד מומלצת, המהלך הנכון לפי היהדות הוא פשוט לבטוח בבורא עולם. אם ישנה גזירה לא טובה משמיים, על ידי זכויות כמו מעשים טובים, או לימוד תורה, או קיום המצוות. הגזירה הלא טובה יכולה להשתנות לטובה, ואז הדברים עשויים להסתדר לטובה מאליהם. ללא צורך בחשיבה והכנה מראש.

חודש אישי בנומרולוגיה וגם יום האישי בנומרולוגיה יכולים לתת לנו לראות בזכוכית מגדלת את התהליכים שאנו עוברים בתוך השנה האישית. הפירוש של היום האישי והחודש האישי הוא זהה והוא ילמד אותנו על זמנים טובים ופחות טובים לכל מה שקשור ללימודים, עבודה, פרנסה, זוגיות, נישואין, הריונות, רוח, מעברי מגורים ועוד. חשוב לציין שצריך קודם כל להסתכל על פרוש השנה האישית שהיא הכותרת, לאחר מכן על החודש האישי שהוא התת כותרת ואז על היום האישי שהוא התת תת כותרת. ברור שאם מדובר נניח בזמן טוב למציאת אהבה משמעותית, אז כמובן שאם מדובר בשנה אישית 6, חודש אישי 6 ויום אישי 6 הסיכוי למצוא אהבה כזו בזמן זה הוא הרבה יותר גבוה.

דבר נוסף שחשוב אם מדובר בשנה אישית 7 או חודש אישי 7 או יום אישי 7, אז בזמן זה יש לקחת בחשבון את כל מה שכתוב על 7 ולא לבצע שום פעולה שלא מומלצת לעשות בשנה 7, לא משנה מהי השנה האישית או החודש האישי או היום האישי.

למאמר על איך מחשבים שנה אישית, חודש אישי ושנה אישית לחץ כאן.

תחזית יומית ותחזית חודשית:

פרוש יום אישי וחודש אישי 1:

זמן טוב להתחלות חדשות, ליזום פעולה ולזרוע זרעים. זמן לשינוי ועשייה. טוב לדיונים ולענייני חוק ומשפט. טוב ליזמות עסקית. טוב לקניה ומכירה.

גם נסיעות נכונות בזמן זה. הרבה פעמים בזמן זה ישנה תחושה של יכולת לעשות דברים.

פרוש יום אישי וחודש אישי 2:

זמן טוב ליצירת קשרים עסקיים ורומנטיים. זמן טוב לשיתופי פעולה. בזמן זה טוב לתכנן קדימה ופחות טוב לעשייה. זמן בו האדם יותר רגיש ועליו להיזהר לפעול מתוך רגשות שליליים שאחר כך הדבר יכול לגרום לנזקים. זמן שבו צריך לשמור על הטאקט.

פרוש יום אישי וחודש אישי 3:

זמן טוב לחברים, לשמחות, לתקשורת עם הסביבה. בזמן זה האדם יותר יצירתי. טוב גם לנסיעות, חופשות וטיולים. בזמן זה יש להיזהר מהתפזרות יתר שעלולה להוביל לעשיית טעויות שיכולות שעלולות לגרום להפסדים ובנוסף להיזהר מהימורים לא מחושבים. זמן זה הוא זמן טוב להזדמנויות, הצלחה ומזל בכלל. טוב גם לפוריות וחתונה. זמן מתאים לקניה ומכירה ובנוסף גם ללימודים, מבחנים ומשפטים.

פרוש יום אישי וחודש אישי 4:

זמן טוב לעבודה קשה ולשגרה, זהו לא זמן טוב ליזום פעולות חדשות, אלה לזרום עם השגרה והמסגרת. בזמן זה יש צורך להתמודד עם מצבי לחץ וצריך להיזהר מתאונות ואסונות. זמן טוב לביסוס כל סוג של יחסים. בזמן זה לא נכון לחתום על חוזים, לעשות התחלות חדשות, לשנות מקום עבודה ולהינשא.

פרוש יום אישי וחודש אישי 5:

זמן זה הוא טוב לשינויים כגון שינוי עבודה, שינוי מגורים ושינויים בכלל. זמן להיכרויות, רומנים, הרפתקאות, בילויים, נסיעות וטיסות. טוב לקניות, מכירות, חתימת חוזים והימורים. טוב לפרסום לכן בזמן זה טוב ליזום פעולות שקשורות בפרסום ובייחסי ציבור של העסק. יש להיזהר ולא לנצל את החופש לרעה כדי לא להגיע למצב של הסתבכויות עם החוק.

פרוש יום אישי וחודש אישי 6:

זמן טוב לאהבות חדשות ומשמעותיות, לנישואין והריונות. זמן טוב להיות עם המשפחה. זמן טוב לרכישת בית, שיפוץ הבית ולמעבר מגורים. זמן לטוב להתעסקות ביופי, אסתטיקה, אומנות ויצירה. יש להימנע בזמן משתלטנות וביקורתיות יתר.

פרוש יום אישי וחודש אישי 7:

זמן להסתכלות פנימה וחשבון נפש ולהקדיש זמן זה לרוח, לשקט עם עצמך ולסדר את הראש בעניינים פנימיים. זמן טוב לכל מה שקשור בלימודים ומחשבה מעמיקה. בזמן זה האדם יותר אינטואיטיבי לכן מומלץ להקשיב לאינטואיציה. אסור בזמן זה ליזום שום פעולה ששונה מהשגרה הרגילה בכל מה שקשור בעניינים כלכליים וחומריים. לא נכון לקנות או למכור, לחתום על חוזים, לעשות שינויים, להתעסק בעניינים משפטיים.

פרוש יום אישי וחודש אישי 8:

זמן טוב לעשייה והתחזקות, לקידום והעלאת שכר בעבודה. זמן טוב להוציא תוכניות אל הפועל. טוב להשקעות, חתימות על חוזים, פרסום, יחסי ציבור וענייני חוק ומשפט. יש להיזהר מהסתבכויות עם החוק.

פרוש יום אישי וחודש אישי 9:

זמן טוב לאדם להכין את עצמו לקראת דברים חדשים שיבואו בהמשך, זאת אומרת שזה זמן טוב לסיומים וסגירת מעגלים ואין זה זמן להתחיל דברים חדשים. זמן טוב לנקות את הדברים שצריך לנקות מהעבר ולהתכונן לעתיד. טוב לכל עשייה הומניטרית. בזמן זה ניתן להגיע להישגים אישיים.

 

המאמרים באתר מוגשים להעשרת הידע שלכם והרחבת האופקים שלכם. כמובן שאינם יכולים להוות תחליף לייעוץ נומרולוגי.

(c) כל הזכויות שמורות לעידו הלפרין. העתקה של התוכן בכל צורה שהיא תוביל לתביעה משפטית.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Share on facebook
פייסבוק
Share on twitter
טוויטר
Share on whatsapp
וואטסאפ

לחצו לייק לדף הפייסבוק והתעדכנו כל יום במאמרים עם כל סודות הנומרולוגיה

אודות המחבר:

עידו הלפרין

עידו הלפרין

עידו הלפרין חוקר את תורת הנומרולוגיה כבר מעל 16 שנים. בין היתר כותב בעיתונות בנושא הנומרולוגיה, מוכר בעולם הטלוויזיה, עורך קורסים והרצאות, עורך ייעוצים נומרולוגיים אישיים וטלפוניים ומוכר היטב ברשת ובמדיה החברתית וניתן למצוא ברשת מאמרים מקצועיים רבים שכתב.

תגובות:

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן