תת מודע ונומרולוגיה

תת מודע

מהו תת מודע? מהו המודע? כיצד ניתן לתכנת את התת מודע לטובתכם? ואיך כל זה קשור לנומרולוגיה?

המוח מחולק לשני חלקים: חלק אחד הוא המודע והחלק השני הוא תת מודע. המודע הוא החלק החושב בו האדם חושב את מחשבותיו הרגילות לאורך כל היום.

תת מודע הוא החלק בו נמצאים כל הזיכרונות והאמונות מכל החיים. האמונות המודעות והלא מודעות הנמצאות בתת מודע יכולות לשרת את האדם בצורה חיוביות או לחלופין לפגוע באדם.

נניח אישה שהייתה בת 16 ועברה אהבה נכזבת, אותו בחור שהיא כל כך אהבה בגד בה ועזב אותה, כתוצאה ממקרה זה היא החליטה שאינה סומכת יותר על גברים, עברו שנים ואותה אישה כבר בת 25 ואינה מצליחה לפתח זוגיות נורמלית, הכל בגלל אותה אמונה שאי אפשר לסמוך על גברים. ישנה אפשרות שהיא שכחה בכלל את אותה החלטה בגיל 16, אך האמונה השלילית עדיין נמצאת בתת המודע שלה.

אם האישה הזו הייתה משנה את אותה אמונה שלילית לאמונה שכן אפשר לסמוך על גברים, היה לה הרבה יותר קל ליצור זוגיות חדשה בחייה.

דוגמה אחרת היא גבר שבמשך כל חייו הסביבה גרמה לו להרגיש שהוא לא שווה ושהוא לא מספיק חכם כדי להצליח, אותו גבר מגיע לגיל 30 ועדיין הוא לא מצליח להתקדם בחייו והכל בגלל אותה אמונה שלילית שהחדירו בו.

אם אותו גבר היה משנה את האמונה השלילית לאמונה שהוא כן שווה וכן מסוגל, הוא גם היה מצליח ליצור הצלחה בחייו.

ועכשיו אלמד אתכם שיטה לשנות אמונות שליליות לחיוביות בתת המודע. הרעיון הוא להשתמש במודע כדי להחדיר אמונות חדשות לתת מודע. כדי לעשות זאת כל מה שדרוש הוא להאמין במודע לאותה אמונה חיובית שאותה אתם רוצים להחדיר לתת המודע. ברגע שאתם חושבים על אותה אמונה חיובית, עליכם פשוט להאמין שהיא חלק ממי שאתם ברגע זה ואז לאחר תקופה שתעשו זאת יום אחרי יום, לבסוף האמונה החיובית תשלוט עליכם במקום האמונה השלילית.

לדוגמה, אותה אישה שדיברתי עליה מקודם, תגיד לעצמה בלב באופן יום יומי: אני פותחת את הלב שלי לזוגיות חדשה ואדע לזהות את הגבר המתאים לי ביותר לאהבה המושלמת שאותה אני מחפשת וכשיגיע הגבר אני אסמוך עליו לחלוטין.

ואותו גבר שמאמין כי אינו שווה ומסוגל יאמר לעצמו בלב באופן יום יומי:

הביטחון העצמי שלי גודל מיום ליום, אני חכם ואני מסוגל להצליח בכל אשר ארצה.

חשוב מאוד שאותה אמונה חיובית שאתם מנסים להחדיר לעצמכם תאמינו כי היא אמיתית ושהינה חלק מכם כבר בהווה.

מומלץ מאוד שלפני שמחדירים את האמונה החדשה, קודם כל להשלים עם האמונה השלילית הישנה אפילו אם ההשלמה זאת יכולה להיות כרוכה בהרבה כאב. ההשלמה היא בעצם קבלת הכאב מתוך חמלה, ללא אשמה עצמית, רחמים עצמיים ושיפוטיות עצמית.

ואיך כל זה מתקשר לנומרולוגיה?

דרך הנומרולוגיה ניתן לראות אלו אמונות מומלצות לכל מספר ומספר? שיעשו את האדם מאושר באמת ומגלה מהן האמונות החיוביות בהן חושקת הנשמה יותר מכל? לשם כך יש לחשב את מספר הגורל.

חישוב מספר הגורל:

מספר הגורל הוא סך הכל חיבור כל הספרות בתאריך הלידה וצמצומן לספרה אחת.

לדוגמא התאריך 24-5-1986

מחברים 2+4+5+1+9+8+6 התוצאה 35 ואז מחברים 3+5 התוצאה 8, בדוגמה זו מספר הגורל הוא 8.

מספר 1

אמונות הקשורות לביטחון עצמי בריא, עצמאות, כריזמה, האמונה שהוא יכול ללכת בדרך המקורית שלו והאמונה כי הוא יכול לנהל אחרים.

מספר 2

אמונות הקשורות לאינטימיות וזוגיות טובה, רגש מאוזן, אמונה ביכולת לשתף פעולה עם אחרים.

מספר 3

אמונות הקשורות לאופטימיות וחשיבה חיובית, האמונה ביכולת לביטוי אישי והאמונה ביכולת לרומם את רוח הזולת.

מספר 4

אמונות הקשורות לפתיחות בריאה, והאמונה ביכולת להתקדם בחיים בהדרגה ובסבלנות.

מספר 5

אמונות הקשורות ביכולת לבחור נכון ולנצל את החופש בצורה בריאה, האמונה ביכולת להתפרסם, האמונה ביכולת ליהנות מהחיים בצורה בריאה והאמונה בחופש מיני בריא.

מספר 6

אמונות הקשורות במשפחתיות הרמונית וטובה, האמונה ביכולת ליצור קשרים הרמוניים עם הסביבה.

מספר 7

אמונות הקשורות ביכולות רוחניות, אמונה בחוכמה, אמונה בפתיחות הלב והאמונה באומץ לב.

מספר 8

אמונות הקשורות ביכולת להשיג כל דבר וביושר, אמונה בחריצות ומוטיבציה, אמונה ביכולת לשלב בין רוח לחומר והאמונה ביכולת להתמקד.

מספר 9

אמונות הקשורות ביכולת לאהבה אוניברסלית, האמונה ביכולת לנתינה, האמונה ביכולת להעביר מסר לאחר והאמונה ביכולת להיות בשלווה.

 

המאמרים באתר מוגשים להעשרת הידע שלכם והרחבת האופקים שלכם. כמובן שאינם יכולים להוות תחליף לייעוץ נומרולוגי.

(c) כל הזכויות שמורות לעידו הלפרין. העתקה של התוכן בכל צורה שהיא תוביל לתביעה משפטית.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Share on facebook
פייסבוק
Share on twitter
טוויטר
Share on whatsapp
וואטסאפ

לחצו לייק לדף הפייסבוק והתעדכנו כל יום במאמרים עם כל סודות הנומרולוגיה

אודות המחבר:

עידו הלפרין

עידו הלפרין

עידו הלפרין חוקר את תורת הנומרולוגיה כבר מעל 16 שנים. בין היתר כותב בעיתונות בנושא הנומרולוגיה, מוכר בעולם הטלוויזיה, עורך קורסים והרצאות, עורך ייעוצים נומרולוגיים אישיים וטלפוניים ומוכר היטב ברשת ובמדיה החברתית וניתן למצוא ברשת מאמרים מקצועיים רבים שכתב.

תגובות:

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן